Wpis z mikrobloga

Mój syn miał dziś operację achillesa związana z wadą stóp, ja niestety muszą siedzieć z jego siostra bliźniaczką w hotelu bo na intensywnej może być tylko jeden opiekun, wiadomość od żony nizej. Takiego pozytywnego odbioru jako polak w Norwegii nie pamietam odkąd tu jestem.

#norwegia #dzieci #ukraina #wojna
źródło: comment_1647527064djfjr1NV0FYQDXdHvzmZtt.jpg
  • 3
@JayCube: pociotek a nie podciotek, to po pierwsze. A co ma do twój komentarz do wpisu @Popularny_mis?

Bardzo miło słyszeć takie rzeczy, panie popularny misiu :) moi współpracownicy raczej nie są skorzy do takich przemyśleń, ale jak Białoruś obstawiała nam granicę imigrantami, to mi Brytyjczycy mówili, że super sprawa i szkoda, że im się tak nie udało jak imigranci przypływali nielegalnie na wyspy :')
@JagniecymFuterkiemWalekPokryty: Otóż będąc zagranica slyszy sie rozne rzeczy. Zwykle zalezne od sytuacji geopolitycznej. Dzis polacy sa bohaterami, jeszcze jesienia byli tymu ktorzy trzymaja uchodzcow w lesie. 20 lat temu mozna bylo uslyszec o zbueraczach truskawek czy jagod z Polski. Teraz raczej slyszy sie o budowlancach...