Wpis z mikrobloga

  • 9
co to za jakaś choroba? To jakiś wirus? W mediach nic nie mówią.


@el_dreso czyli wszystko o czym aktualnie nie mówią w telewizji nie istniej?

Swoją drogą to nawet zabawne, że wszelkiej maści denialiści najgłośniej krzyczą żeby wyłączy telewizję, ale jeśli w tej telewizji przestaje się o czymś mówić, wówczas znajdują niepodważalny dowód na poparcie swojej tezy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dom021: w ośrodkach dla uchodźców gdzie na ukrainie wyszczepialnosc poniżej 40% jest dystans społeczny? Noszą maseczki? Przynajmniej w tym w którym ja pomagam odpowiedź brzmi 2xnie więc jak to jest?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dom021: xD podczas tych dwóch lat odwiedziłem 16 państw z czego spędziłem pół roku w Szwecji i po wyjściu z lotniska kończyła się ta błazenada jaka miała miejsce w Polsce. Tak wyobraź sobie że słyszałem i kręcę sobie teraz z taki ludzi którzy podążają za wytycznymi z doopy bekę. Niedzieleleele już mówi że nie ma ryzyka zapełnienia szpitali więc od matiego zależy czy będą mandaty za normalność. Komu wierzysz premierowi
  • Odpowiedz
  • 2
@el_dreso z pewnością odwiedziłeś te kraje aby pogłębić swoją specjalistyczną wiedzę na temat mikrobiologii, chorób zakaźnych etc. Później, stając się prawdziwą krynicą wiedzy zacząłeś kręcić bekę. Wspaniała kariera, mogę jedynie pogratulować wyżyn na które się wspiąłeś.
  • Odpowiedz
@dom021: Ja tam ciekaw jestem statystyk umieralności gdy MS zdejmie płacenia extra za zgon COVID. Bo jeśli szpitalowi opłaca się wpisać covid w rubrykę przyczyna śmierci to mam podejrzenie, że te statystyki są zawyżone.
  • Odpowiedz