Wpis z mikrobloga

Planuję zakup PS3 dla MGS 3/4 oraz RDR1. Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie? Słyszałem że najlepiej brać slim albo super slim. Jaka cena jest odpowiednia żeby nie dać się wydymać bez mydła?
Zależy mi na samej konsoli z padem i okablowaniem, no i żadna przeróbka. Gry dokupię sobie oddzielnie.
#gry #ps3 #playstation #konsole
  • 9
@Amenotejiikara: Chyba na nic. Ja kupiłem za 150pln dla The Last Of Us. Było warto. Z nudów przeszedłem przez wszystkie etapy modowania i piracenia jej, zapchałem dysk ISO i usiadłem z dumą zwycięstwa na kanapie. PS3 od roku leży w szafce nieużywane...

Jak jesteś z Wawy to pisz.
@niewiempoco: a jaką wersję masz? No i przeróbka a nie wiem czy chce mi się bawić z jakimiś piratami, myślałem po prostu kupić płytki z grami albo na ps store i tyle.
@Asterling: jak to sprawdzić? Trzeba przetestować czy odpala jakąś grę z płyty?
@Beeercik: średnio mi się widzi kupowanie znacznie droższej konsoli dla paru pikseli więcej w jednej grze, szczególnie że na xboxie nie ma MGS 4 więc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amenotejiikara: kup sobie ps3 slim model cech-2104 albo 2504. Najmniej awaryjne i dobre jakościowo. Zwróć uwagę na stan pada. Szukaj wyłącznie z oryginalnym i zadbanym wizualnie. Co do stanu samych konsol to poobijanych wizualnie też radzę raczej unikać.
@niewiempoco: a jaką wersję masz? No i przeróbka a nie wiem czy chce mi się bawić z jakimiś piratami, myślałem po prostu kupić płytki z grami albo na ps store i tyle.


@Amenotejiikara: Slim, przed najmniejszym slimem - jeszcze ten rev który pozwalał właśnie modowanie soft, bez ingerencji w bebechy. Zawsze można wgrać oryginalny soft i po modzie :)

Jak mocno Cie interesuje to musiałbym pogrzebać w szufladzie i spisać