Wpis z mikrobloga

Też zauważyliście, że z Allegro zrobił się rak? Zamówiłem nasadki do odkręcania objechanych nakrętek, koleś przysłał mi zupełnie inne nasadki, tańsze o 20 PLN, ale na paragonie nabił te droższe, jak otworzyłem spór na allegro to typ mi napisał, żebym odesłał to mi kasę odda.

A jak wystawię mu negatywa, a wystawie, to będzie płakał i gratisy wysyłał żebym go anulował bo mu statystyki polecą i prowizja wzrośnie.

#allegro #rak #januszebiznesu
  • 13
@gusioo: Każdemu może się zdarzyć błąd. Jak chce to naprawić to nie widzę sensu w robieniu jakiejś afery. Ja sporo zamawiam na allegro i część rzeczy jest albo marnej jakości, albo zły rozmiar (ubrania), albo czegoś zapomną wrzucić do paczki, albo przychodzi uszkodzone i nigdy ma problemu, żeby to odesłać i zwracają pieniądze, dosyłają brakującą rzecz, wymieniają tą nieprawidłową na to, co zamawiałam itd. Zwrot i tak w smarcie jest za
@gusioo: Allegro to rak od paru lat już i jeśli nie muszę to nie kupuje tam, wole te 2 zł więcej zapłacić i kupować, jak człowiek.

Ale z Twojego opisu wynika, że to chyba zwykła pomyłka, więc może najpierw napisz do sprzedającego i dopiero, jeśli Cię oleje to kręć Małysza?
@gusioo: Każdemu może się zdarzyć błąd. Jak chce to naprawić to nie widzę sensu w robieniu jakiejś afery. Ja sporo zamawiam na allegro i część rzeczy jest albo marnej jakości, albo zły rozmiar (ubrania), albo czegoś zapomną wrzucić do paczki, albo przychodzi uszkodzone i nigdy ma problemu, żeby to odesłać i zwracają pieniądze, dosyłają brakującą rzecz, wymieniają tą nieprawidłową na to, co zamawiałam itd. Zwrot i tak w smarcie jest za