Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie poważne, traktuję tę kwestię jako jeden z etapów do wyjścia z przegrywu. W jaki sposób zbudować od zera swój profil w mediach społecznościowych (np. Insta) mając 30+ lat i będąc samotnym introwertykiem?

Uważam, że profil w mediach społecznościowych na jakimś tam poziomie może pełnić funkcję wizytówki i przez to pomagać w nawiązywaniu nowych relacji, jeśli już od wielkiego dzwonu przytrafi się taka okazja. Brak obecności online w dzisiejszych czasach budzi pytania. Nie mam tu na mysli wrzucania nowych postów codziennie, bardziej kilka do 6/8 postów do przedstawienia się + coś nowego od naprawdę wielkiego dzwonu. Zależy mi na wywołaniu pozytywnego wrażenia dzięki tej wizytówce.

Problem polega na braku znajomych do obserwowania/bycia obserwowanym. Liczba osób które mogłbym dodać jest obecnie mniejsza niż 10 i wydaje mi się, ze profil z taką ilością kontaktów dawałby jeszcze gorszy komunikat niż zupełny brak profilu. Nie chciałbym kupowac followersów, bo wyda się od razu. Jaką obrać strategię do zbudowania ~30-50 obserwujących? Wydaje mi się, że taki poziom da już neutralny sygnał w mojej "wizytówce" i sprawi wrażenie posiadania może nie popularności, ale zwyczajnego życia towarzyskiego.

#depresja #rozwojosobisty #pytanie #przemyslenia #facebook #instagram

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62322f161babbb3176f1e81d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: rób sobie zdjęcia z podróży - obojętnie rowerze chodzenie po górach, gdzies przy zabytkach. To da wrażenie że jesteś dynamiczny. Selfie w aucie są popularne, dobrze żeby inne zdjęcia były robione z tripoda niż z ręki
Jakby nie było, nie rób czegoś na siłę. Zdjęcia z podróży robisz sobie no bo niby czemu nie, każdy robi i nie będzie to wyglądać sztucznie. Zdjęcia zwierząt jak masz
Jak nie masz dużo