Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: Weryfikowanie tego rozdawnictwa byłoby dobrym rozwiązaniem, większość kogo znam kto pobiera socjal żyje na dość wysokim poziomie ale bioro bo dajo. Niestety uszczuplił by się elektorat a tego broń Boże nie wolno
  • Odpowiedz
@Bodzias1844: to takie polskie stwierdzenie. Nie mowie o Tobie, ale o tym, ze masz racje. Polacy lubia romantyczne zrywy ale na dluzsza mete mimo wszystko lepiej jak sasiad ma gorzej. Pomagac? A na co to komu? A po co?
  • Odpowiedz
@Dodoubleg: > większość kogo znam kto pobiera socjal żyje na dość wysokim poziomie ale bioro bo dajo.
Ale to właśnie Ci ludzi dokładają się do tego najwięcej, dlaczego by mieli nie dostać "zwrotu zapłaconego podatku" w tej formie?
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: szczerze życzę przypływu ambicji, który spowoduje opuszczenie piwnicy w domu mamy. Jak tylko spróbujesz się czegoś sam do robić przysięgam Ci że punkt widzenia zmieni się o 180 stopni. Pierwsza wizyta w kalkulatorze wynagrodzeń, gdzie zobaczysz ile pieniędzy niezależnie od Twojego dobrego serduszka jest Ci zabierane i będziesz uleczony.
  • Odpowiedz
Pierwsza wizyta w kalkulatorze wynagrodzeń, gdzie zobaczysz ile pieniędzy niezależnie od Twojego dobrego serduszka jest Ci zabierane i będziesz uleczony.

jestem programistą na stanowisku seniorskim.


@PijeIBije: Ja też jestem programistą na stanowisku seniorskim i każdą zmianę wynagrodzenia "konsultuję" w takich kalkulatorach. I wcale nie mam poglądów sprzecznych z OPem.
  • Odpowiedz