Wpis z mikrobloga

To będzie wpis z serii Wygryw. Byłem dzisiaj u Barbera i jebnałem sobie fryz na niemieckiego żołnierza nadczłowieka. Przychodzę dzisiaj na siłkę. I na recepcji 3 dziewczyny. Witam się. Mówię cześć i kładę karte multisport na ladzie. I w pewnym momencie. Jedna dziewuchna patrzy mi prosto w oczy. Odwracam wzrok na bok. Po czym znów sie z nią spotykam wzrokiem a ona dalej patrzy. Jej koleżanka bierze multisport, żeby odbić na czytniku. Na co tamta się wtrąca, czy ona może to zrobić. I patrze. I zaczyna oglądać moją kartę. Imię i nazwisko. Dziewczyny zaczęły się śmiać i cos tam jeszcze wcisnęła w komputerze by potwierdzić. Ehh ciężkie życie aryjskiego nadczłowieka

#chad #blackpill #tinder #przegryw #depresja #redpill #nadczlowiek
  • 21
  • Odpowiedz
@Czikolachowski: Myślę że to było tak... Poszedłeś do barbera on ci ogolił niemca i w myślach dopowiedziałeś że teraz niemiec nadczłowiekiem. Po czym włączyłeś sobie filmik z fabułą opisaną później. A następnie niemiec był walony. Czy mam racje?
  • Odpowiedz
ma 3 tys obserwujących na insta


@Czikolachowski: gdyby ilośc obserwujących na profilu laski coś oznaczała, to chwaliłbym się, że kobieta mająca obecnie 1,3 mln chciała #!$%@?ć mi pento.

A lepiej się do tego nie przyznawać.

ja #!$%@? XDDDDD ilość obserwujących na insta wyznacznikiem zajebiści,kolo jebnij w ściane


@heralekk: Tak to się żyje na tej wsi
  • Odpowiedz