Wpis z mikrobloga

@Shaki: Jak zobaczyłem jego stronę z dorobkiem na filmwebie to nie wiedziałem że gość w tylu filmach grał. Ciekawym jest że jako data jego śmierci widnieje rok 2009, jednak nie przeszkadzało mu to grać jeszcze w produkcjach po roku 2009.
@odislaw: A to jakieś strasznie krótkie było nie? Bo pamiętam że gdzieś mi coś miggnęło za dzieciaka, a potem zniknęło całkiem ;d

@bardzospokojnyczlowiek: W ogóle był totalnym kozakiem i badassem, to mój najbardziej ulubiony ze wszystkich starych seriali :E Była masa fajnych produkcji, ale to absolutnie miażdżyło wszystko.
@Shaki: ja oglądałem to za dzieciaka i strasznie mi się podobał choć rodzice trochę krzywo patrzyli, bo dużo w nim krwawych scen

znalazłem info :Zulus Czaka (ang. Shaka Zulu) – 10-odcinkowy serial telewizyjny z 1986 roku w reż. Williama C. Faure. Serial był emitowany w Polsce, po raz pierwszy przez TVP, w programie 2, w sobotnie wieczory, w dniach 18 kwietnia - 20 czerwca 1987.Serial był kręcony w autentycznych plenerach południowoafrykańskiej