Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam, no nie ogarniam. Piszę do lasek na portalu #datezone która ma w opisie, że szuka sponsora. To piszę do nie z ofertą i ona albo ignoruje, albo tylko odczytuje wiadomość i nie odpisuje albo odczytuje, odpisuje że się zgadza, po czym gdy jesteśmy już prawie umówieni, ta usuwa konto i znika. No ja pier.

Przez rok robiłem to na koncie z mordą w profilowym a teraz robię to na koncie bez mordy tylko z plikiem pieniędzy w rękach i dalej jest to samo. Wczoraj piszę do łasi, ona mi odpisuje że spoko, pasuje jej wszystko, nawet zgodziła się we własnym mieszkaniu by do niej przyjechać, po czym usuwa konto i znika bez słowa ¯\_(ツ)_/¯

No laski widmo #!$%@?. Nie idzie żadną za hajs znaleźć.

#tinder #badoo
  • 36
@betteroff: A za co wam można płacić jeszcze? Nie chcę filmów i zdjęć których mam na pęczki, zarówno tych legalnych jak i nielegalnych w necie. Chce coś czego w necie nie dostanę, segzów i za to tylko mogę zapłacić. Za miło spędzony czas w miłej atmosferze z fajną osóbką.
@Pralko-suszarka:

Badałem ich rekację. Skoro nie chcą 400-500zł za godzinne spotkanie, to dla testów zrobiłem oferty 2K za godzinę by zbadać rynek. Ale ich zachowanie jest takie same niezaleznie od sumy jakie im oferuje


Dobry test wykonałeś Miras. Ja przed chwilą własnie ugaduje panne. Milf. Trudno towar nieświeży ale chetny bo dała fotkę mordy i mi sie spodobala. Mówi 400. Ja ok. przechodzimy do szczegółów na ktore zaczela odpowiadac. ale nagle
@Pralko-suszarka: dlatego ja czesto, pod pretekstem ich bezpieczenstwa (datezonedajek) proponuje spotkanie w parku, neutralnym terenie z mozliwa kawą itp. I jak jest ok, to wtedy biore wczesniej uaptrzony najem apartmentu, bo wlasnie jest klopot ze Cie wystawi. A nawet potrafizrobic laska presję, że nie wystawi. Ale sie spoznia. Lezysz w apartmencie za 200 zł. Jaja ogolone, caly umyty, gtowy. Suple wziete na dobre młocenie i nagle ona wymysla, kombinuje, podbija stawke.
@elonimusko: vip jest uja wart, ale super-vip czy sie tego chce czy nie to sens ma. Jak jakimś cudem zwykłym kontem dopchalem się do laski to na spotkaniu rzucila luźno. Ze sa takie konta łebków, że mimo brak jej ochoty na rozmowe z nimi, mimo odczytania, ciągle jej "wiszą".
Faktycznie miala kilkaset rozmów z facetami ale 5 kont było zawsze na górze w jej panelu rozmów.
Wzięłem super-vipa, rozmów miałem znacznie