Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam, no nie ogarniam. Piszę do lasek na portalu #datezone która ma w opisie, że szuka sponsora. To piszę do nie z ofertą i ona albo ignoruje, albo tylko odczytuje wiadomość i nie odpisuje albo odczytuje, odpisuje że się zgadza, po czym gdy jesteśmy już prawie umówieni, ta usuwa konto i znika. No ja pier.

Przez rok robiłem to na koncie z mordą w profilowym a teraz robię to na koncie bez mordy tylko z plikiem pieniędzy w rękach i dalej jest to samo. Wczoraj piszę do łasi, ona mi odpisuje że spoko, pasuje jej wszystko, nawet zgodziła się we własnym mieszkaniu by do niej przyjechać, po czym usuwa konto i znika bez słowa ¯\_(ツ)_/¯

No laski widmo #!$%@?. Nie idzie żadną za hajs znaleźć.

#tinder #badoo
  • 36
  • Odpowiedz
@Jacoobson: Po tym co się dowiedziałem zarówno od lasek tam jak i wypoków tutaj ktorzy bawią się w takie rzeczy, to najczęściej jest to między 400 a 700 zł za godzinne spotkania.

Ja kilku zaoferowałem 2000zł za godzine, ale tylko po to by sprawdzić ich reakcję (nigdy bym tyle żadnej nie dał) ale reakcja była dokładnie taka sama, czyli kobiety widmo.
  • Odpowiedz
@betteroff: No ja piszę do lasek które mialy w opisie, że szukają sponsa i nic. Na tinderze też szukałem, dając w opisie wyraźnie do zrozumienia, że szukam dizewczyny za pieniądze i też NIC nie znalazłem. Laski nawet jak sie godzą to potem znikają i #!$%@?.

Tylko że piszę raz i koniec, jeśli nie dostanę odezwu to nie piszę drugi raz bo to nie ma sensu. Czekam na odzew. I kurde
  • Odpowiedz