Wpis z mikrobloga

@HeadH: przykład https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26299061/

przecież nie zapisuje sobie wszelkich linków..

Daily przedrukował fakt, który wskazuję że Winston był absolutnie tego pewny

nie mam linku do tego programu ale masz coś mniej wiecej ciekawe czy znajdziesz jakiś haczyk https://www.imdb.com/title/tt3107588/plotsummary?ref_=tt_ov_pl

po drugie na forach typu quora masz maszę tematów i grup przypadkowych osób z jakiś hospicjów weryfikowanych dokumentami, też kiedys dałem link, i większość takich osób na całym świecie co ma z tym kontakt
przykład https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26299061/

przecież nie zapisuje sobie wszelkich linków..


Ktoś chciał koniecznie coś napisać ale mu nie wyszło więc dał disclaimer: "The cases that have been described so far, isolated or combined, do not provide irrefutable proof of reincarnation, but they supply evidence that suggest its reality."

Daily przedrukował fakt, który wskazuję że Winston był absolutnie tego pewny


Daily Mail to tabloid, to clickbait w realu, całkiem prawdopodobne, że "oryginalną" informację też masz
@HeadH: i co udowodnią to za 500 lat? będziesz zadowolony jak znajda ten wpis.. nie wszystko da sie udowodnić, a chyba nie ma lepszego dowodu niż ktos nagle mówi o swojej danie śmierci tylko raz i to się sprawdza? to co ma jeszcze zrobić?

jeżeli byłoby kilka takich przypadków to można uznac za zbieg okoliczności ale nie setki czy tysiące w różnych częsciach świata

jakbyś zył 2000 lat temu wiele rzeczy
co udowodnią to za 500 lat? będziesz zadowolony jak znajda ten wpis.. nie wszystko da sie udowodnić, a chyba nie ma lepszego dowodu niż ktos nagle mówi o swojej danie śmierci tylko raz i to się sprawdza? to co ma jeszcze zrobić?


@nutka-instrumentalnews: Ale się #!$%@?łeś do tej daty śmierci. Spójrz, jak 3650 osób poda jakąś datę jako datę swojej śmierci to średnio około 10 trafi. Nie ma w tym żadnych
Mimo wszystko miejsca pamięci czy nawet pomniki zostawiałbym dla następnych pokoleń


@zuchtomek: cmentarz wojsk radzieckich we Wrocławiu utrzymywany jest ze środków miasta, jeśli sami będą chcieli pokryć koszty utrzymania to owszem, ale jeśli nie to nara moim zdaniem
@Tasde: No jeśli w miejsce starego nowy pomnik to jeszcze okej, ale po prostu #!$%@?ć to co innego. Ja uważam to za niepotrzebny koszt - można odpowiednio przedstawić historię, mi radzieckie pomniki przedstawiano jako miejsce zadumy nad złem które wyrządzili i hołd to ja oddawałem ich ofiarom.

Dodatkowo takie miejsca upamiętniają moim zdanie to, że ktoś mógł ślepo podążać za jakąś propagandą i doprowadzić do śmierci innych.

Bo cóż innego się
@przeo: Z naszych cmentarzy poza granicami kraju to w całości utrzymujemy chyba tylko Łyczakowski, poza tym pojedyncze groby wybitnych Polaków pochowanych za granicą.

Inwestować niekoniecznie, ale o porządek przyzwoitość nakazuje zadbać.
@HeadH: prawdopodobieństwo trafienia że ktoś tylko raz w życiu poda datę swojej śmierci trafi i ileś osób w tym samym czasie zrobi to samo (niezależnie od tego że to zostanie ujawnione za ileś lat np. w necie) nie jest duże..

mylisz to z tzw. horoskopami i gadaniem sofifistyki jak Bartosik czy inni tacy goście, że w nocy jest ciemno

tutaj jest zdarzenie przypadkowe i całkowicie niezależne, ale w podobnym warunkach

taki
prawdopodobieństwo trafienia że ktoś tylko raz w życiu poda datę swojej śmierci trafi i ileś osób w tym samym czasie zrobi to samo (niezależnie od tego że to zostanie ujawnione za ileś lat np. w necie) nie jest duże..


@nutka-instrumentalnews: Jeszcze raz. Nie ma najmniejszegodowodu, że tak zrobił. To tylko deklaracja jego wnuczki, w którą wybrałeś sobie, że uwierzysz. I owszem prawdopodobieństwo nie jest gigantyczne ale jest całkiem spore, a
@UmbertoDalleMontagne: Może nie wiesz, ale większość terytorium dzisiejszej Ukrainy była w okresie II wojny światowej była w ZSRR. W związku z tym w armii radzieckiej służyła cała masa Ukraińców, tak samo jak żołnierzy innych narodowości. Ich groby na tych cmentarzach też chcesz zniszczyć?
@HeadH: kto mówi że wierzę, fizyka dopuszcza takie cuda, a zabobony nie mają nic wspólnego z fizyką..

Raczej zabobonem jest uznanie że na podstawie jedynie znanej fizyki wiemy wszystko, to raczej kpina.. jesteśmy na końcu gdzieś wszechświata, kroplą w morzu i mamy sie tej kropli trzymać jak Ukraina Kijowa..?

Po drugie podejście jak wyżej ograniczające powoduje brak otwartości na nowości, w takiej sytuacji ludzkość by czekała z tysiące lat na nowe,
@nutka-instrumentalnews: Ty nie rokujesz rozwoju. Opowiadasz pierdół o reinkarnacji obejrzane w telewizji rozrywkowej, powtarzasz tabloidowe nagłówki i jeszcze masz się za lepszego od horoskopiar. Krytyczne myślenie i empiryzm są podstawą rozwoju Ty reprezentujesz zabobon. °Fizykanie wyklucza° slogan dla debili, horoskopy wyklucza? Albo voodoo? #!$%@? wyklucza.
@nutka-instrumentalnews: Cytując tabloidy i paradokumenty stawiasz się w dyskusji na poziomie planktonu. Nie trzeba eksperta żeby Cię prostować. Wykaż jak fizyka wyklucza prawdziwość horoskopów, a najlepiej po prostu skorzystaj z mojej pierwszej rady i się ogarnij bo jak wspomniałem wyżej, wstyd, że nasz system edukacji Cię wypluł.
@nutka-instrumentalnews: Chłiopie, Ty się do Einsteina nie porównuj, bo po pierwsze on miał wyliczenia, a po drugie wykształcenie pozwalające je zrozumieć. Ty jesteś pastuchem upierającym się tysiące lat temu, że to Zeus #!$%@? piorunami. ¯\_(ツ)_/¯