Wpis z mikrobloga

@kezioezio: to juz inna kwestia bo pisalem o szacunku do drugiego czlowieka żyjącego kiedyś, a cmentarze wojenne traktuje jako symbol historyczny pt. Pamietajmy o tym aby sie nie powtórzyło.

Natomaist poruszasz teraz temat w ogole koncepcji utrzymywania cmetarzy jako takich, zdecydowanie bardziej praktyczny. Tutaj mam to gdzieś, niech mnie pokroją dla nauki a potem spopielą i rozsypią pod jakims drzewem niech rośnie. A cmentarze w park zamienić czy inny zieleniec.
patrz na rzeczy z punktu widzenia fizyka + logika nic wiecej


@nutka-instrumentalnews: Patrzę i żadnej zasranej reinkarnacji, podwodnej cywilizacji ani zajączka wielkanocnego nie widzę. I nie wyskakuj mi tu z pokorą, to, że nie wszystko rozumiemy nie znaczy, ze należy przyjmować absurdalnie głupie i niepoparte żadnymi dowodami rozwiązania jako prawdziwe. W tych czasach wiara w takie gówno jak przytoczyłeś świadczy o wyjątkowej niechęci do krytycznego myślenia.

to nie ma nic wspólnego
@HeadH: jeżeli dzieciak w US nagle mówi po rusku i zna szczegóły z II wojny do tego świetle strzela w późniejszym wieku, to wszystko jest możliwe..

są także wykazane obiektywnie przypadki gdy ludzie znali dokładną datę swojej śmierci naturalnej, etc

nie mówię że to nie wiadomo co potwierdza, ale nie można od tak sobie wykluczać..

do tego o czym pisałem kiedyś ma fizyczne zjawisko 100 procentowo naukowe, tzw. paradoks drabiny, w
jeżeli dzieciak w US nagle mówi po rusku i zna szczegóły z II wojny do tego świetle strzela w późniejszym wieku, to wszystko jest możliwe..


@nutka-instrumentalnews: A ja widziałem w telewizji, że Arnold Schwarzenegger jest w środku metalowy i widzi świat na czerwono. Chłopie, to co napisałeś to jest poziom starej baby kupującej garnki z pokazu za 5 tysięcy. Żyjesz w polsce i nie wiesz, że telewizja kłamie? Mieliśmy w latach
@jaroty: @UmbertoDalleMontagne: cmentarzy to bym nie ruszał, ale te wszystkie pomniczków wdzięczności armii radzieckiej co już stoją na cematarzach i nie tylko, najlepiej byłoby zburzyć bądź przetopić, na coś użytecznego, np broń dla Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HeadH: to nie był program "nie do wiary" tylko dokumentalny w 100 procentach, nie oglądam badziewia w tym pierwszym stylu.. jest masę takich dokumentów, nawet są badania naukowe w powąznych katedrach szkół wyższych

zmartwie Ciebie ale są nawet obiektywne zgromadzone fakty na ten temat w wielu publikacjach

nawet sam Churchill wielokrotnie mówił że umrze tego samego dnia co jego ojciec i tak też się stało, to znany przypadek jest ich mnóstwo,
to nie był program "nie do wiary" tylko dokumentalny w 100 procentach


@nutka-instrumentalnews: yhm. Jak się nazywał? No pewnie, że dokument taki sam jak Starożytni kosmici albo inne Danikenowskie gówno.

zmartwie Ciebie ale są nawet obiektywne zgromadzone fakty na ten temat w wielu publikacjach


@nutka-instrumentalnews: Ok, podaj te "obiektywne fakty", jeden obiektywnie potwierdzony przypadek reinkarnacji poparty pracą naukową.

nawet sam Churchill wielokrotnie mówił


@nutka-instrumentalnews: A co Churchill miał wspólnego
@HeadH: https://www.dailymail.co.uk/news/article-3672786/Churchill-s-granddaughter-reveals-wartime-Prime-Minister-predicted-d-die-day-father-ten-years-death-did.html

facet nie gadał od a do z, ale był pewny z wyprzedzeniem ze tego dnia umrze..

takich historii jest mnóstwo w hospicjach gdy ktoś mówi że dzisiaj umrze a nie mówił tego nigdy wcześniej, i mówi to jakby miał 100 procent pewności

ten program z reinkarnacja nie znajdę teraz linka dokładniego bo nie było po polsku, ale to nie jest żaden paradokument, kwalifikacja jest jako zwykły program reporterski.. Biography
@nutka-instrumentalnews: Po pierwsze, Daily Mail to tabloid, równie dobrze można czerpać wiedzę o świecie z Faktu. Po drugie antycypacja dnia śmierci to czysta statystka, szanse na trafienie są nawet większe niż 1 do 365 bo określone pory roku zbierają większe żniwo. Kwestia ciśnienia, pogody i pewnie dziesiątek innych czynników.

Kolejna kwestia, nie jestem pewien co to biography channel ale na history channel są całe masy gówno wartych bzdur więc i tam