Wpis z mikrobloga

Wszędzie widzę komentarze że NATO nie może zaangażować się w żaden sposób na Ukrainie bo rozpęta się III wojna światowa.
Przestańcie błagam powtarzać tą kacapską propagandę, putinowi tylko o to chodzi żeby NATO się nie angażowało. NATO musi wreszcie przejąć inicjatywę i postawić warunki, w przeciwnym razie jest to granie w grę rosjan. Strefa zakazu lotów nad zachodnią Ukrainą jest to bardzo dobry pomysł który postawi putinowi nieprzekraczalną granicę. Jak zechce ją sprawdzać to jego samoloty zaczną spadać.
Nie tak dawno Turcja kraj NATO zestrzeliła ruski samolot nad Syrią i wojny światowej z tego nie było, więc sugeruję się tak nie bać.
#ukraina #wojna #nato #rosja #polityka
  • 4
@pazdzo: Nawet to nie musi byc NATO, wystarczy ze dane kraje sie polacza i razem wjada na misje pokojowa na prosbe Ukrainy. Wykopki po prostu smieja sie z TVP INFO a sami lykaja propagande jak obiad. Bush wyslal wojska na gruzje i putin obsral zbroje, ale wedlug wykopkow lepiej zyc 50 lat w strachu, i co 10 lat miec wojny i nie draznic Putina xDDD
@pazdzo: Dokładnie, ponadto Putin wcale nie potrzebuje prowokacji do zaatakowania NATO, bo gdyby taką chciał to by sobie sam ją stworzył. Jeśli chciałby wejść w konflikt z NATO to by po prostu w ten konflikt wszedł.