Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem maila od sony, że wraca do mnie konsola z reklamacji na piszczące cewki i w mailu podany jest inny nr seryjny konsoli niż ten który im wysłałem więc na 99%wymienili mi konsole :D

#ps5
  • 19
@Meciek: to jak przyjdzie nie zapomnij napisać, że jednak nic się nie zmieniło i nadal piszczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też reklamowałem, a później kupowałem kolejne i zwracałem w sklepach licząc że trafię na taką co nie piszczy, niestety bezskutecznie.
@Czabiii: Niestety wychodzi na to, że dopiero jakiś nowa rewizja ze sporymi zmianami, a nie tylko kosmetycznymi jak ostatnio coś by mogła zmienić. Tutaj raczej od strony projektowej coś zostało grubo skopane i komponenty na płycie głównej piszczą pod dużym obciążeniem prądu.
@Czabiii
@d4mn

Cześć znajomych trafiła na modele którymi nie ma takich problemów więc jestem pełen nadzieji. Tak na chłopski rozum to nie wymieniliby mi konsoli bez powodu.
@Meciek: na prawdę życzę Ci żebyś trafił na taki model w którym cewki nie piszczą. Śledzę temat od premiery, niestety mi jak i masie innych ludzi na całym świecie się to nie udało. Nie wykluczone, że tutaj spore znaczenie ma że część ludzi zupełnie inaczej odbiera różne częstotliwości dźwięku i przez to dla niektórych piszczenie będzie nieproblematyczne, a dla innych wręcz irytujące.
@Nowisimulacha przez infolinię, najpierw kazali ją przywrócić do ustawień fabrycznych a jak to nie pomoże to kurier. U mnie cewki było słychać nawet w unfamous second son czyli grze z ps4. Gwarancja kończy mi się w tym.miesiacu więc nie miałem nic do stracenia.
@Nowisimulacha bezpośrednio przez sony, dzwoniłem do nich jakoś 22.02 i wtedy kazali ją zresetować co nie pomogło wiec mam maila z 28.02 z danymi.do wysyłki. Kurier odebrał ją odemnie dopiero 3.03 i a do sony dotarła 11.03 przez to że po.drodze był weekend a konsola jedzie najpierw do Kątów wrocławskich a dopiero potem gdzieś do sony. Wczoraj dostałem maila ze przesyłka już została nadana do mnie i w piątek powinna już być.