Wpis z mikrobloga

Napisałem na szybko nowy dodatek do Wykopu - dodawanie ikonek obok loginów osób które obserwujemy, lub które nas obserwują. Listy użytkowników trzymane są w pamięci przeglądarki przy użyciu localStorage i aktualizowane co 5 minut.

Testowane pod Chrome, innych przeglądarek nie chciało mi się włączać. Pierwszy raz coś piszę pod Tampermonkey, więc nie gwarantuję, że wszystko będzie działać jak należy.

Do pobrania tutaj: http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/454/

#dodatek #programowanie #tampermonkey #greasemonkey #skrypt #wykopapi
źródło: comment_LYORyc9LhHD376pegxMdRinVfrEmRaf3.jpg
  • 18
@l-_-l: Szczerze to nawet nie patrzyłem czy coś takiego już istnieje. Ale to co napisałem działa właściwie wszędzie, bo najpierw szuka linków do profili a później na ich podstawie szuka gdzie występują loginy i wszędzie tam się podpina.

@maciejkiner; To te API ma limity zapytań? Jaki to ma sens? :| Przecież lepiej żebym pobierał dane w JSONie niż bez sensu ręcznie parsował kod strony.
@kamdz: Zainstalowałem z ciekawości twój dodatek, to jest coś zupełnie innego. Mój skrypt podpina się na całej stronie a ty jedynie przerabiasz listę obserwowanych osób. Nie wiem dlaczego w ogóle je ze sobą porównujesz :o