Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanko do koneserów milfów, a w szczególności tych z warszawy. Od dawna kręcą mnie zadbane, ale naturalne mamuśki koło 40 i mam ochotę w końcu takiej skosztować. Pytanie brzmi tylko gdzie znaleźć taką dojrzałą, która gustuje w 2 razy młodszych od siebie? Czy tinder to dobra opcja? Słyszałem też o jakichś klubach dla milfów, ale niestety moi znajomi nie lubią starszych, więc musiałbym iść sam. Samemu trochę głupio iść, bo do zykłych klubów zawsze chodzi się w kilka osób ( ͡° ʖ̯ ͡°) I jeszcze jedno pytanko. Jak ocenilibyście trudność w wyrwaniu takiej mamuśki względem różowych koło 20? Mają mniejsze wymagania? Nie trzeba chodzić na randki tylko od razu bolcowanie?

#milf #stolica #warszawa #podrywajzwykopem #seks #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #622f5ec4a13ce6a222f46821
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 17
po co dojrzała kobieta miałaby by iść do łóżka z małolatem, który nic nie umie? Ani seksu, anirozmowy.


@malalon: zapomniałeś o wogogłowiu :)
a na poważnie to są takie co to niby chcą ich czegoś nauczyć ale reguła to podaj harpun
@AnonimoweMirkoWyznania: osobiście na FB najwięcej szło wyrwać tylko trzeba je zaintrygować czymś i mieć dobrą sylwetkę z siłowni co bardzo ułatwiało kontakty,
Na 100 wysłanych wiadomości było kilka chętnych z tego 1-2 dochodziło do spotkania i dalszej znajomości,
Na tinderze np musiałbym wysłać z 500-1000 wiadomości żeby to osiągnąć więc jest z milfami łatwiej, i jak jesteś wytrzymaly to się potrafią przywiązać mocno
OP: @adamsowaanon @piwakk : ustawialiście swój prawdziwy wiek, czy trochę zawyżaliście? Opis musi sugerować że chcecie tylko seksu? Nie chciałbym wykluczać poznania różowej w moim wieku do związku. Z milfami bezpośrednio przechodzicie do umawiania się na bolcowanie, czy zazwyczaj chcą też chodzić na zwykłe randki?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: ale ja szukałem na FB kolego w okolicy gdzie mieszkam, patrzyłem po twarzy i figurze i kopiuj wklej przygotowany tekst miałem,a sposób mam niecodzienny więc wiele odpisywalo, nie możesz napisać wprost bo drastycznie obniżysz sobie szansę. Najlepiej działa coś lekko pomiędzy. Bez wyraźnych wskazań na ten temat
Ja miałem bardziej spotkania tematyczne na którym mogło ale nie musiało dojść czegoś więcej i to je nakręcało bo do końca nie wiedziały