Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Radus: miałem podobny problem tyle że w Electrolux. Przyczyną było oświetlenie na które albo szło za duże napięcie albo przewody były lipne (aż je stopiło). Odłączyłem przewody (samo wyjęcie żarówki nie pomogło) i problem ustąpił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Radus: dodatkowo u mnie obudowa była przykręcona na śruby z nietypowym łbem (trochę podobne do torx) ale o dziwo miałem takie końcówki w wielkim zestawie z Lidla. Więc jeśli nie masz takich narzędzi (a przynajmniej torxa) to może być problem
@Jebodiah: No właśnie obstawiam oświetlenie, bo wywala od razu jak się do prądu podpina, a wydaje mi się ze lampki tam na start się zapalają. Tylko że musze to wszystko wyciągnąć aby sprawdzić, a mi się nie chce :D Narzędzie mam coś powinineim mieć no ale po prostu czasu nie mam.
Przyczyną było oświetlenie na które albo szło za duże napięcie albo przewody były lipne (aż je stopiło).


@Jebodiah: Nie mogło być za duże napięcie, bo tam jest tylko 230 V. Być może izolacja była uszkodzona.

No właśnie obstawiam oświetlenie, bo wywala od razu jak się do prądu podpina, a wydaje mi się ze lampki tam na start się zapalają. Tylko że musze to wszystko wyciągnąć aby sprawdzić, a mi się nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polanin: a grzałka może wywalać od razu po podpięciu do prądu? Bo słyszę piknięcie sterownika i natychmiast wywala. No nic chyba trzeba będzie wydłubać i popróbować