Wpis z mikrobloga

Nawet jak się Bartosiakowi mówi wprost, stary, pisałeś, że Rosja może do ataku ba Polskę zgromadzić co najwyżej 64 batalionowe grupy taktyczne, ale Ukrainę zaatakowali 110, to Bartosiak zamiast przyznać, że bredził dalej opowiada, że no nie, Polskę, która jest w NATO i na której terenie stacjonują wojska NATO zaatakuje tylko 64 btg, żeby uzyskać efekt zaskoczenia (jak Rosja ukryje na Białorusi te 64 btg czyli circa 100 tysięcy woja razem logistyką
to słyszę te jego głupoty o armii, o tym, że siły pancerne są zbyteczne, że tylko "piechota dronowa", czołgi ukryte w schronach, że F-35 to strata pieniędzy, fregaty nie mieszczą się na Bałtyku (właśnie duńskie i niemieckie razem z amerykańskimi niszczycielami patrolują Bałtyk).

Bartosiak jest całkowicie odklejony od realiów wojny, nawet na Ukrainie


@panropuch: eee, dokladnie dzieki "piechocie dronowej" ukraincy cos tam w ogole dzialaja. + wygrywaja w wojnie fejkowo-informacyjnej (o
@panropuch: A co tu się dziwić Bartosiakowi jak u Zychowicza ostatnio byli gośćmi Wójtowicz i Naval, dwóch byłych żołnierzy, weteranów i oni #!$%@? to samo, że po co nam wojska pancerne, kupmy milion dronów bo tak wygląda teraz wojna. Ci ludzie narzekają na wojsko a sami także są jego problemem i produktem.
@maciejmargas: Jaka akcje, jakie zasraliscie, dyskredytowac? xD Nic nie wrzucam na wykop, bo mam #!$%@?.
Z bartosiakiem memy dokladnie w tym samym stylu lataly po internecie i wykopie z 5 lat temu.
Memow z bartosiakiem jest teraz wiecej bo:
1. Jest temat wojny, wiec i Bartosiak jest bardziej popularny.
2. Skoro jest bardziej popularny to jest wiecej contentu i memy sa po prostu smieszne.
3. Tak jak wyzej: polowa komentujacych pod
to słyszę te jego głupoty o armii, o tym, że siły pancerne są zbyteczne


@panropuch: kłamstwo, masz 4 dywizje w ANW i dodatkowe pułki artylerii i oplot w każdej

czołgi ukryte w schronach


@panropuch: kłamstwo, nie czołgi, tylko zaplecze do nich

Bartosiak jest całkowicie odklejony od realiów wojny, nawet na Ukrainie, która trwa teraz przed naszym nosem, gdzie wojska pancerne są podstawową siłą, dzięki której Ukraińcy powstrzymują wojska Rosyjskie i
@kfiatek_na_parapecie: Akurat pracowałem w polskim przemyśle zbrojeniowym przez 4 lata, w samej firmie pracowało 3 emerytowanych pułkowników, siedziałem przy stole z aktywnymi generałami, pułkownikami, pracownikami Inspektoratu Uzbrojenia odpowiedzialnego za zakupy sprzętu dla polskiej armii i odbyłem niezliczone ilości oficjalnych i nieoficjalnych rozmów na temat stanu polskiej armii. W dupie byliście i #!$%@? wiecie a zgrywacie strategów i ekspertów po obejrzeniu 3 filmików na YT i jaracie się Bartosiakiem, którego nikt kto