Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Potrzebuje sprzedać kolumny głośnikowe przez olx. Niestety na wysokość (długość) nie zmieszczą się fizycznie do paczkomatu. Myślałem że dam wysyłkę przez pocztę polską ale tam też jest 8 cm za wysoko :/
Waga jest ok.
Ktoś to będzie mierzył? Czy jakąś dopłatę doliczą?
Bez przesyłki OLX nikt nie chce kupić i bawić się w kuriera a lokalnie nie mam kupca...
#olx #glosniki #sprzedam #pocztapolska #handel
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ConanLibrarian: olx zawalony jest takimi kolumnami. Znam niektóre wymiary i widzę że przekraczają rozmiar. Chodzi mi o to jak poczta potraktuje paczkę wyższą o 8cm niż deklarowana (nie ma możliwości poprawienia wymiarów bo to narzuca OLX) - odrzuci nadanie, doliczy kwotę za nadgabaryt czy w ogóle zignoruje.
@Nadaske:
Tu niestety nie masz możliwość skorzystania z wysyłki OLX. Zostaje kurier lub poczta, ale bezpośrednio lub przez innego brokera.

Oczywiście spróbować możesz, co najwyższej nie przyjmą lub zapłacisz opłatę karną (w zależności czy będą mierzyć przy nadaniu). W drugim przypadku dopłata to 500% opłaty podstawowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanPrezes_PL: kurła, jak by to bylo takie proste. Mam pytania o przedmiot i czy dodam wysyłkę. Nikt nie chce kupić bez wysyłki OLX, bo jest bezpiecznie i tanio. Ja sam od roku nie kupiłem nic bez tej usługi.