Wpis z mikrobloga

@thomansinho: ja jestem pomarańczką na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Na sztuce wojennej znam się jak Biaukov na działających tagach. Dla mnie cała ta wojna nie ma sensu, natomiast jeśli chcieli wywołać strach, wydaję mi się, że to osiągnęli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@worldmaster: rodzinny dom mam właśnie na Wielkich Oczach i znajomi pisali na grupie o 5 rano że dudni starsznie na całej wsi, okazuje się że to b---y w mieście za granicą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JezelyPanPozwoly: To tylko pokazuje, że takie przygotowania robi się w konspirze a nie lansuje się na insta i fb jak to się z ziomkami bierze udział w obronie Ukrainy.
Nic dziwnego, że onuce zabrali telefony swoim żołnierzom.
  • Odpowiedz
@JezelyPanPozwoly: btw jaki jest sens atakowania teraz takiej bazy? Przecież wiadomo że stoi teraz pusta. Czy nie?


@thomansinho: wiele powodów. Co jest w tej bazie to wiedzą Ukraińcy, a wywiad rosyjski może podejrzewać. Zwykle chodzi zwyczajnie o zniszczenie infrastruktury, albo jakichś parków maszynowych, czy innych składów paliwa, albo broni, ale też i ewfekt psycholoiczny, że bezkarnie Rosjanie mogą dosięgnąć każdy cel na Ukrainie.
  • Odpowiedz