Wpis z mikrobloga

Siema, mam pytanie. Mam 20 lat, ostatni raz telewizję oglądałem jak jeszcze miałem mleczne zęby, (bajki na Cartoon Network). Na polityce nie znam się praktycznie wcale, a za półtora roku wybory parlamentarne i tak się zastanowiłem. PiS się chyba nie sprawdził, polityka rozdawnictwa mi nie leży, gospodarka w złym stanie, piekło kobiet, afera TSUE i ogólnie narracja dosyć anty unijna. Tyle wiem. Tyle mi wystarczy, żeby wiedzieć, żeby głos oddać na kogoś innego, tylko na kogo? XD ogólnie moja rodzina to raczej pisiory i mówią, że PO to wgl bandyci złodzieje byli i jeszcze tusk, a PiS słaby, ale no cóż na kogo innego głosować. No i właśnie chciałem się was spytać. Gra rozgrywać się będzie pewnie między pisem i po, na kogo w końcu lepiej zagłosować, kto jest tym mniej złym i czemu? Gospodarka w słabym stanie więc trochę nasuwa mi się chęć zmiany, więc padło by na PO, ale mógłby mi ktoś przedstawić jakieś porównanie tych dwóch partii, albo podsunąć inna, która może mieć realne szanse na zwycięstwo? #wybory #pis #po #pytanie #polityka
  • 5