Wpis z mikrobloga

Łukaszenka w Moskwie. Putin zgadza się na sprowadzenie „ochotników” z Bliskiego Wschodu. Aresztowania w Wydziale 5. FSB. Podsumowanie 16. dnia wojny ukraińsko-rosyjskiej.

Mając nieco wolnego czasu, nagrałem wczorajsze podsumowanie 16. dnia wojny ukraińsko-rosyjskiej w formie wideo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z efektem końcowym możecie zapoznać się poniżej. To moje pierwsze kroki w obróbce wideo, ale już od dłuższego czasu chodziło mi po głowie żeby w jakimś stopniu przenieść działalność czy to Pulsu Lewantu czy Pulsu Zagranicy na YouTube. Wcześniej nawet opublikowałem na kanale kilka wideo z Pulsu Lewantu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomo, poziom obróbki nie jest jakiś spektakularny, a nad jakością audio też trzeba popracować, ale z czasem będę się uczył i pewnie te materiały będą wyglądały lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także zapraszam do zapoznania się z materiałem i dajcie znać w komentarzach czy chcielibyście żeby kolejne podsumowania także pojawiały się w formacie wideo. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#rosja #ukraina #lagunacontent - autorski tag #wojna
JanLaguna - Łukaszenka w Moskwie. Putin zgadza się na sprowadzenie „ochotników” z Bli...
  • 69