Wpis z mikrobloga

#!$%@? chciwy - macie kasę na inwestycję ? To super - ja nie śmierdzę groszem i nie mam, a też chciałbym wziąć udział więc chyba logiczne, że muszę coś wykopać wcześniej bo jak zacznę kopać jak już wszyscy kupią to gówno mi to da.

@PiotrokeJ: Wal się! I nie oceniaj ludzi jak ich nie znasz.
  • Odpowiedz
@medone: Litecoina albo Feathercoina. Ale żeby to było opłacalne, musisz mieć dość porządny sprzęt. Jaką masz grafikę?

Ale - uczciwie - w jaki sposób chcesz zarobić, jeżeli nie masz pieniędzy na inwestycję? Naprawdę myślisz, że ot, za darmo leżą pieniądze, po które nikt się nie schyla?
  • Odpowiedz
@kontra: dzięki za podpowiedź. Bardziej mi chodziło o to, że po prostu nikt nie myśli o tych co nie mają kasy na zainwestowanie. Kolejna akcja niby dla wszystkich ale tak na prawdę tylko dla tych z pieniędzmi. A niby chodziło, żeby dać każdemu szanse.

Grafę mam na AMD i coś tam mi się udaje kopać - nie chcę kokosów, coś sobie pokopać zobaczyć jak idzie - w między czasie może
  • Odpowiedz
@medone: ta akcja daje każdemu szanse. Jedni kupują, drudzy kopią, naszym celem jest stopniowe podbijanie wartości waluty - żeby wszyscy, którzy na początku się zaangażowali w nasz projekt mogli zarobić.
  • Odpowiedz
@medone: powiedzmy tak - LTC i FTC w tym momencie wyglądają na "najpewniejsze" i miały boom. I mają perspektywę jeszcze kilkumiesięcznego wzrostu.

Są mniejsze waluty, które jest dużo łatwiej kopać, ale czy coś z nich będzie? Mogą wzrosnąć, mogą całkowicie upaść. Wróżenie z fusów i temperatury ;) Ale niestety, w zasadzie wszystko jest wróżeniem i nikt gwarancji na wzrost nawet LTC i FTC Ci nie da, choć są przesłanki, że
  • Odpowiedz
@Wwojtek: Cały czas myślałem, że chodzi jedynie o masowy zakup. Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Czekam cierpliwie na dalsze info.

@kontra: No jasne rozumiem - faktycznie te dwie w miarę sensownie wyglądają. Dlatego chciałem pokopać - mniej żalu jak się okaże, że inwestycja nie opłaciła się.
  • Odpowiedz
@medone: Liczymy na to by jak najwięcej ludzi kupiło a później kopało do tego dołożymy reklamę i popularyzowanie waluty aby podnieść jej cenę jak najwyżej. Będziemy to robić długofalowo. Takie są założenia. Więc jak będziesz kopać to bardzo dobrze dołożysz jakąś cegiełkę a wtedy są większe szanse na jakiś tam sukces.
  • Odpowiedz