Wpis z mikrobloga

@dqdq1: przestań szkalować najlepszy rząd w powojennej Polsce lewaku! To Donald Tusk zabrał polskim rodzinom te miliardy, które Mateusz Morawiecki wywalczył dla nas przy KPO! Przecież skoro obiecał, że coś zrobi to powinno unii wystarczyć! Zobacz ile obiecał w Polsce i jak dobrze się nam teraz żyje!
@dqdq1: Wbrew pozorom, to, co robią, jest bardzo racjonalne.
Jeśli nie będą mieć kontroli nad sądami, to naprawdę mają czego bardzo mocno się obawiać w przypadku utraty władzy. Trudno w rządzie jest znaleźć kogoś, komu nie dałoby się przedstawić zarzutów przynajmniej przestępstwa urzędniczego, znajdą się również i tacy, którym grozi zbieg ze sprzeniewierzeniem mienia znacznej wartości, a jak umiejętnie poprowadzić śledztwo, to pewnie zrobi się z tego udział w zorganizowanej grupie
@dqdq1 ile z tych 770mld dasz radę ukraść? A jak zacementujesz swoich - rodzinę, przyjaciół ich rodziny na różnych stołkach, pootwierasz biznesy dotowane z budżetu to w kilkanaście lat możesz mieć więcej. Popatrz na kacapów i ich korupcję. Wydajesz na wojsko mega hajs, a gówno z tego jest - gdzieś te pieniądze się podziały. A z przejrzystością UE byłoby ciężko cokolwiek ugrać
Żeby zrezygnować z 770 mld zł tylko po to żeby zero mógł wsadzić swoich przydupasów na stołki to trzeba być skończonym kretynem.


@dqdq1: Ale oni stołki i bezkarność dostaną dla siebie a z 770mld zrezygnują dla ciebie. To taka różnica. Nawet jakby PL spadła do poziomu KRLD to rząd by się wyżywił.
@dqdq1:
kurła mam wrażenie ze prezes albo ma #!$%@? na ten hajs, albo boi się jakiegos ministra zero, tak czy inaczej to dla niego wstyd, rezygnowac z hajsu dla dobra, za którym kaczyński w najlepszym razie nie przepada to ja nie wiem co sie dzieje w tym pisie, i czy prezes wciaz kontoruje sytuacje.