Wpis z mikrobloga

@Nigdy_o_to_nie_prosilem:

Mnie przeszkadza że nikt w podpunktach nie wymienia z czym się z Bartosiakiem nie zgadza, są jedynie memy z jakimiś wyrwanymi z kontekstu wypowiedziami,


Zakładasz że memy publikowane są przez osoby które się z nim nie zgadzają.

Ja to widzę tak, że większość tych memów nie jest krytyką. Śmieją się głównie z jego stylu wypowiedzi.

Mnie śmieszą.
Mnie przeszkadza że nikt w podpunktach nie wymienia z czym się z Bartosiakiem nie zgadza, są jedynie memy


@Nigdy_o_to_nie_prosilem: Jest sporo w ANW takich głupot jak prywatna logistyka- każda armia na świecie (może jeszcze Kanada) oprócz USA ma swoją logistykę, a to dlatego, że logistyka USA jest nie do ruszenia i prywatny przedsiębiorca może spokojnie dostarczać armii. Zaś Polska to państwo frontowe i nikt nie zagwarantuje bezpieczeństwa przedsiębiorcy, który jest odpowiedzialny
@Nigdy_o_to_nie_prosilem: Ja Ci mogę powiedzieć. Po prostu gościu jest słaby jako ekspert, dodatkowo odpal sobie jakikolwiek jego starszy materiał sprzed kilku lat i zobacz jak w wielu punktach gościu po prostu robi kopiuj/wklej info z białego wywiadu i innych ekspertów.

Jako przykład: klik

Po latach zweryfikuj proszę ile z tych rzeczy się sprawdziło ;)
@tylkostrimi no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego stratega polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie