Wpis z mikrobloga

Chciałabym mieć w życiu chociaż jedną osobę, która stawałaby zawsze po mojej stronie np mówiłaby „nie śmiej się z niej” albo „to co jej powiedziałeś było chamskie” lub „odwal się od niej” albo „nie widzisz, że jest zmęczona?” lub „ona nic nie zrobiła to ty masz problem” itd itp ()
  • 18
@Fruuu135: Boję się konfrontacji, że ktoś na mnie naskoczy i okaże się bardziej doświadczony w tym a ja jestem wrażliwa jak do tego dojdzie to ucieknę i mnie wołami nie zaciągną w to miejsce, do tej osoby, wszędzie palę mosty, każde moje postawienie granicy=konflikt z tą osobą i później ja mam łatkę osoby konfliktowej :|
@Jagoo: Też miewam bo mam sumienie ale nie jest tak, że w ogóle nie mam granic bo jak ktoś już naprawdę mi zajdzie za skórę to potrafię być bardzo wredna i mściwa i wtedy nie jest mi tej osoby żal i myślę sobie, że jakby ta osoba była fair i od początku nie sprawdzała na ile sobie może pozwolić to nigdy bym się na nią nie #!$%@?ła także sama jest sobie
@Jagoo: Myślę, że każdy człowiek ma swoje granice nawet jak ich nie potrafi wyznaczyć na początku i w końcu instynkt przetrwania każe walczyć albo uciekać, wyobraź sobie, że właśnie ludzie którzy byli więzieni, znęcano się nad nimi itd mieli swój limit w którym albo uciekali, albo pękali i się odstrzelili albo atakowali oprawców by się wydostać tylko z tej stresującej, złej sytuacji także każdy ma pewność siebie tylko jest ona ukryta
@Opportunist: choćby ktoś był bardziej doświadczony to odwaz się powiedzieć jasno z góry o co Ci chodzi i czego nie tolerujesz. Ważne jest żebyś zrobiła to jak najszybciej bo ludzie lubią testować granice. A to że będziesz miała łatkę? W dupie miej to co o Tobie myślą, naprawdę. Ważne jest to co Ty myślisz o sobie :)