Wpis z mikrobloga

#pomeczowadychamikiego
#legia
#mecz
#ekstraklasa
#pilkanozna

1. Najpierw mała dygresja. Bodo/Glimt na autostradzie do finału ligi konferencji. To jest niesamowite jak się ten sezon zaczynał, jak wtedy potrafiliśmy Norwegów spokojnie ograć, a teraz gdzie Rzym gdzie Krym
2. Mam takie małe marzenie. Korzystając z VARu, czy nawet weryfikacji wideo po meczu, może niech ktoś w końcu wpadnie na pomysł, aby wyeliminować łapanie przeciwnika za koszulkę? Łapiesz, żółta, zrobisz to dwa razy, wylatujesz z gry. Ja rozumiem, ze wielu sytuacjach jest pewna szara strefa i ciężko ocenić intencje zawodnika, jednak tu sprawa jest na tyle jednoznaczna, ze można by tu zastosować prosta regule i wyeliminować to chore przyzwolenie na ciągniecie za koszulkę
3. Jeszcze trochę prywaty, sprzedam Serba. Młody, pracowity, nie za szybki, lekko przygarbiony, ale może komuś się przyda, na ogrodnik lub sprzątaczkę. Piłkarskie umiejętności niestety stracił w ostatnie wakacje, ale jako pomoc domowa byłby idealny. Jakby co tu link: Allegro.pl/twójwlasnymladen
4. Fashion week w Paryżu, wiec Miszta w Bramce, a Król Artur nosi torby za partnerką. Chyba czas na pożegnalny mecz w ostatniej kolejce, dałeś nam Artur dużo radości, ale już wystarczy
5. Kharatin regularny do bólu, 93 minuta i wchodzi na boisko. Mam nadzieje, ze nasz kolega z Wykopu znalazł bukmachera i postawił na to trochę kasy, chociaż kurs tez pewnie nie byłby zbyt wysoki
6. Szacun dla Vuko za to, ze postawił na Rose, a nie na Jedrzejczyka. Co by nie mówić o naszym trenerze, jest on sprawiedliwy, Maurytyjczyk nie narzekał, pracował na treningach wiec dostał wyjściową jedenastkę i w sumie nie zawiódł
7. Widać tez, ze ciężkie nogi po obozie zimowym zaczynaja trochę lepiej pracować, fizycznie wyglądamy każdym meczem coraz lepiej, przy ustawieniu jakie preferuje Vuko nie będziemy wygrywać po 3-4 do zera, ale tez będziemy zbierać kolejne punkty, czyli robić to czego zabrakło po zwolnieniu Michniewicza
8. Wiele wskazuje na to, ze szczyt formy dopiero nadejdzie, akurat wtedy kiedy pojawia się mecze z czołówka. Mistrzostwa już raczej nie wygramy(No wiem, xD, ale to jednak Polska ekstraklasa, Śpiączka to najlepszy polski strzelec, to Legia może dokonać cudu), ale za to możemy napsuć sporo krwi czołowej trójce w walce o 1 miejsce
9. Chyba czas na Rosolka na szpicy. Niby drewno, ale takie co strzela, Czech prosi się o ławkę i w końcu jego życzenie powinno się spełnić
10. Przed nami mecz z zawsze groźnym Bruk-Betem, a później maraton po czołówce. Dlatego we wtorek musimy zrobić 3 punkty, bo później z Rakowem, Pogoni i Lechem wymęczone 1:0 po błędzie przeciwnika może być trudne do osiągnięcia
  • 9
@miki4ever Nie no, wydaje mi się, że można być już stosunkowo spokojnym o utrzymanie. 100% skupienia na PP i obstawiam, że jak się moja lokomotywa nie wykolei to spotkamy się w finale na narodowym.
Nie no, wydaje mi się, że można być już stosunkowo spokojnym o utrzymanie


@stasiuuuu1: To ekstraklasa, ja tu bede spokojny jak matematyka nie pozwoli nam spasc:) Final na Narodowym Lech-Legia, byloby super, ale jednak Rakow pilkarsko wyglada rewelacyjnie, Papszun tez potrafi dobrze ustawic zespol w takich "meczach o wszystko", chyba najlepiej z calej ligi, wiec raczej daje 70:30 na klub z Czestochowy.
@miki4ever moim zdaniem do Papuszna nikt nie na podjazdu, ale wydaje mi się, że kto jak kto, ale Vuko potrafi zmotywować zawodników na najważniejszy mecz sezonu - bo każdy mecz w PP takim jest dla Legii. A co do eklapy, to wygrywacie w końcu regularnie, może styl pozostawia wiele do życzenia, ale sam wiesz, że nie ma on znaczenia. Gdyby trenerem dalej był Michniewicz to rozważałbym spadek, ale teraz już nie ma
Najpierw mała dygresja. Bodo/Glimt na autostradzie do finału ligi konferencji. To jest niesamowite jak się ten sezon zaczynał, jak wtedy potrafiliśmy Norwegów spokojnie ograć, a teraz gdzie Rzym gdzie Krym


@miki4ever: Bodo glimt miało #!$%@? skład na początku sezonu + gra z kontry najlepsza taktyka na nich
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miki4ever: skończymy między 4 a 7 miejscem w tabeli, można stawiać zakłady, strata 7-8 pkt do top3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) typowy vuko jest typowy, przepchnięte 1:0, 2:1 i jazda dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@twinzpl: Jasne, ale chyba właśnie o to nam chodziło po jego zatrudnieniu, żeby przepchnął te mecze i zdobywał punkty?
Zauważyłem, ze nagle pojawił się ogromny hejt na Vuko, za to jaki styl Legia prezentuje i kompletnie tego nie rozumiem. Nie jesteśmy jeszcze w momencie, kiedy możemy sobie myśleć o ładnej grze, my się musimy utrzymać.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miki4ever: właśnie dlatego nie ma co narzekać, nawet najgorsze mamy przepychać głupimi babolami, bo potrzebujemy na gwałt punkcików, nawet tych najmniejszych. O ładnej grze myśleć można jak już w lidze będzie pozamiatane i zdobyty będzie puchar, a tak trzeba punktować i tyle