Wpis z mikrobloga

Covidowe świry przed 24 lutym:
- hurr durr, do restauracji i na koncerty tylko zaszczepieni, chcemy być bezpieczni, tu chodzi o nasze zdrowie!

Covidowe świry po 24 lutym:
- #!$%@? #!$%@?, wpuszczać każdego, #!$%@?ć szczepienia, później będziemy się nimi martwić. Idziemy na obiad? Znam fajną knajpę.


#koronawirus
Pobierz
źródło: comment_1647021175o4BDA1Q8CipMtGElSWOZcS.jpg
  • 6
@Krupier: Jesli jednego dnia jesteś za odłączaniem od respiratorów niezaszczepionych a drugiego dnia uważasz że szczepienia nie są potrzebne bo ważne jest aby pomóc to Sory.... Ale op jest covidowy dzbanem. Oni mają to do siebie że ich narracja się cały czas zmienia. Ostatnio jakoś bardziej dynamicznie. Teraz nawet skręcamy w kierunku straszenia Polio.
@Krupier: Jak juz masz mnie obrażać to dej wołanie bym mógł się obronić... Ja już tłumaczyłem to czemu TERAZ mamy tym się nie martwić... Program szczepień dla dorosłych i dzieci W TYM na Covid wrócą na spokojnie (o ile rząd się z tym upora, ale wątpie, prędzej samorządy będą musiały sobie z tym radzić).
Jeszcze zawołam @Bigbluee
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrochenMochen: nie obrażam cię.

Program szczepień nie wróci, nikt już się praktycznie nie chce szczepić, większość widzi, że to jednak nie taka groźna choroba.

Mało tego. Gdyby nie socjotechniki i przymus pośredni to cały program szczepień byłby fiaskiem bo jednak większość ludzi szczepiła się "by podróżować i iść na koncert". XD
@Krupier pamiętaj że program szczepień w Polsce to również 14 innych chorób... Na Ukrainie część dzieci nie przeszła tych szczepień w swoim kraju.
Wiesz co, tym razem się z tobą zgodzę... Nasze społeczeństwo szczepiło się po to by mieć ten paszport i tyle, w dupie ludzie mieli swoje zdrowie i innych. A wiesz czemu? Bo u nas leży edukacja i świadomość czemu mamy się szczepić. Ja sam szczepiłem się dlatego by dbać
pamiętaj że program szczepień w Polsce to również 14 innych chorób... Na Ukrainie część dzieci nie przeszła tych szczepień w swoim kraju.


@GrochenMochen: no, ale rozmawiamy o tym jednym konkretnym. Od pozostałych raczej niewiele osób się uchyla bo zdaje sobie sprawę z tego, że:

- te choroby są groźniejsze
- szczepionki są skuteczne

Wiesz co, tym razem się z tobą zgodzę... Nasze społeczeństwo szczepiło się po to by mieć ten paszport