Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak to jest z tym PiSem? Skoro Trump był ruskim agentem, który dążył do rozbicia NATO, a PiS lizał się Trumpem po jajeczkach do tego stopnia, że w pierwszych dniach po wyborach Duda zakwestionował prawomocności wyborów prezydenckich w USA, to jaki z tego wniosek? No i cały ten zjazd w Madrycie z otwartymi agentami Putina, gdzie Mateusz robił sobie z nimi zdjęcia i pluł na Unię... Czy to nie jest wszystko oczywiste, kto stanowi ruską opcję w naszym kraju? Przecież znali przecieki z NATO o planowanej inwazji a 3 tygodnie przed agresją poklepywali się po plecach z ruskimi agentami... Rozumiem, że to wina Tuska...
Dwa tygodnie byli oszołomieni i nie wiedzieli, co robić i gadać, ale teraz znowu plują na Unię... Udają wariata, że nie wiedzą dlaczego nie będzie kasy z Funduszu Odbudowy, jak jeszcze rok temu mówili, że ta kasa nie potrzebna... A prawda jest taka, że to ruscy agenci... Inna sprawa Kaczka siedzi cicho, dlaczego? Czy jest wkurzony, że nie było podstaw, żeby "ratować" Lwów?
#ukraina #4konserwy #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
Pobierz ten_kapuczino - Mireczki, jak to jest z tym PiSem? Skoro Trump był ruskim agentem, kt...
źródło: comment_1646978660hbAs0yeqKCHg5W6Rb9YAOZ.jpg
  • 30
Skoro Trump był ruskim agentem


I tu można przelać czytać. Błędne założenie.
Trump byl najbardziej antyrosyjskim prezydentem w USA od czasów Regana. Zabawne że prorosyjskość wynika według niektórych z spotkań z kimś, ale zdecydowane nie z czynów. Merkel pasąca Putina przez 15 lat miloardami euro nie była prorosyjska. Trump nakładający na Rosję sankcje i masakrujący ruskich najemników w Syrii był xD

No i cały ten zjazd w Madrycie z otwartymi agentami Putina
Inna sprawa Kaczka siedzi cicho, dlaczego?


@ten_kapuczino:
Pis jest podzielony wewnętrznie na frakcje, które nie zgadzają się we wszystkich kwestiach. A naczelnik siedzi cicho bo nie da się rozwiązać problemu rosji dając putinowi 500+, albo zrzucając winy na opozycję (próbowali na Tuska, ale jakoś bardziej niż zwykle to było groteskowe).

Co do tego, czy PiS to ruska agentura? Nie sądzę. Myślę, że w większości to oportuniści, którzy po prostu chcą się
@qrak01: pod 90% tego co mówisz mogę się podpisać. Na pewno PiS to nie jest monolit i są w tym środowisku rzeczywiści patrioci również. Ale nie jestem aż tak pewny, jak ty, że na najwyższych szczeblach nie ma agentów... W Niemczech byli agenci na najwyższych szczeblach, dlaczego ich w Polsce miało nie być?
W Niemczech byli agenci na najwyższych szczeblach, dlaczego ich w Polsce miało nie być?


@ten_kapuczino:
Słowo klucz: "raczej". Tak sobie tu luźno rozważamy.
Ale, hipotetycznie, rusek polakowi nie zaufa tak jak wysoko postawionemu niemcowi.
Można mieć jakieś teczki z balbiną, jakieś dowody na rzekomą kooperację która zniszczyłaby imię rodziny i to wystarczy do popychania w odpowiednim kierunku. Ale bezpośrednia kooperacja? Tak na zasadzie zaufania jak "swojemu" agentowi? Nie wiem, jakoś sobie
@ten_kapuczino: Macierewicz włamujący się do siedziby NATO, glapa wymieniający się na domy z ruskim szpiegiem, rozmontowanie wywiadu i kontrwywiadu, rozmontowanie zakładów zbrojeniowych, destabilizacja unii europejskiej. Jeśli to nie kwalifikuje ich jako ruskich onucy to nie wiem co