Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi mających swój ślub za sobą. Jak to mniej więcej wygląda jeśli chodzi o liczbę zaproszonych ludzi a odmawiających. Ile mieliście zaproszonych a ile odmówiło. Chciałem zobaczyć jak to mniej więcej wygląda bo mam kilka osób zaproszonych ponad limit sali.
#wesele
  • 14
@lyone: 2017 rok. Ze 120 było 107, nie przyjechały osoby zza granicy. 2 dni przed weselem zadzwonił kuzyn, że on to zapomniał, ale w sumie to chciałby przyjść i czy będzie miejsce :)
@lyone: Zaproszonych 75 osób. Odmówiły tylko 3 osoby, co nawet mnie zaskoczyło bo połowa rodziny miała do przejechania kilkaset kilometrów. Do tego jedna para nie zabrała 2 dzieci mimo że nie powiadomiła że będzie bez nich. Więc... różnie to bywa.

Jeśli masz aż 190 zaproszonych, to na taką liczbę ludzi na pewno ktoś się wykruszy, ale czy to będzie aż 20 osób...? Ciężko stwierdzić.
@lyone: W pandemie, 2021 około 30-35 % odmówiło. Zaproszonych coś koło 90 a przyszło 60. Pamietaj żeby doliczyć stolik dla orkiestry, fotografa video i księdza. Nas to zdziwiło i musieliśmy odmawiać +10 osób z obsługi