Wpis z mikrobloga

Prycham, jak mirkowi #golodupce wieszczą załamanie rynku nieruchomości. Stopy procentowe są ujemne (w ujęciu realnym), do Polski wjechało 1,2 mln nowych ludzi - ale rynek nieruchomości wejdzie w fazę spadku, bo rata miszkania wartego 1mln+ wzrosła o kilkaset złotych xD

Miśki moje drogie - wrzućcie sobie ogłoszenie mieszkania z warszawy, krakowa lub innego większego miasta na olx i zobaczcie, kto to mieszkanie będzie chciał kupić... Przecież Ukraińcy, którzy mieli majątek, nie trzymali tego w hrywnach, tylko w twardej walucie...

#nieruchomosci
#kredythipoteczny
  • 32
@Baba_z_makiem: Ale Ci, co mogą tu upić mieszkania (stać ich) to nie mieli wypłat, bo nie byli pracownikami najemnymi. Jakbyś się tak przyjrzała choćby na relacje z przejść granicznych z pierwszych dni to zobaczysz, że w kolejkach same zachodnie auta, a i lexus nie był jakąś rzadkością :}
xD Widzę, że na tym tagu sprawdza się stare przysłowie, że mądry już wie, a głupi nie zrozumie xD Ale jeszcze raz powoli. Nie wszyscy uchodźcy są biedni, wielu z nich szuka mieszkania do kupna. Sprawdźcie, ja mam info z pierwszej ręki, tez możecie sprawdzić. To nie powinno dziwić, bo przyjechało ich 1,2 mln. W tej masie jest lekko licząc kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy są informatykami, menedzerami, przedsiebiorcami itp... Inna sprawa, duża