Wpis z mikrobloga

Przechwyciłem domenę miss-bee.pl - od 2008 roku był tam katalog stron. Przejąłem ją dwa dni temu w dzień wygaśnięcia. Od razu postawiłem tam katalog stron :D Page Rank to 3, Spam score: 0. Page Authority: 38. Domain Authority: 12.

Myślicie, że coś z tego będzie i warto się bawić w prowadzenie katalogu stron?

Jakby ktoś miał ochotę dodać sobie stronę to podrzucam kod rabatowy - 100% ceny - "dlaMirka" - można użyć tylko 20 razy i każdy użytkownik tylko raz.

#seo #webdev #pozycjonowanie #katalogstron #it #dzialalnoscgospodarcza #firma #katalogowanie #katalogistron
  • 10
  • Odpowiedz
@IcyHot: Napisałem sobie aplikacje w Pythonie która znajduje domeny które wygasły, sprawdza im Page Rank, Spam Score, ilość back linków itd. Jak któraś ma wyjątkowo wysokie parametry to automatycznie mi ją kupuje w OVH. Jak domena jest średniej jakości to dostaje powiadomienie i mogę aplikacji zlecić zakup domeny w OVH. Dlatego domeny trzymam w OVH.

Mam też listę domen, komunikaty kiedy wygasa itd.
  • Odpowiedz
@LearnPHPpl: wiesz ze Pr nie jest aktualizowany już z 8 lat? Najważniejsza jest ciągła historia domeny a w momencie jej przejęcia postawienia strony o zbliżonej tematyce co wcześniej tam byla
  • Odpowiedz
@LearnPHPpl: google ukrywa pagerank więc nie ma możliwości oceny tego wskaźnika obecnie. Nie jest on dostepny publicznie.

tak, katalogi nadal żyją i można na nich zarabiać co nie jest równoznaczne z faktem, że są pożyteczne.
  • Odpowiedz