Wpis z mikrobloga

#honda #civic #motoryzacja #otomoto
Czy tak wyglądający silnik może świadczyć o tym że samochód jest popowodziowy ? Każda śrubka w komorze silnika zardzewiała a samochód z zewnątrz i wewnątrz wycykany. 2007 rok 110k przebiegu z Niemiec
Link : https://www.otomoto.pl/oferta/honda-civic-type-s-xenony-dual-climatronic-bezwypadkowy-serwis-aso-super-stan-ID6EwjYe.html
Ryuuk - #honda #civic #motoryzacja #otomoto 
Czy tak wyglądający silnik może świadczy...

źródło: comment_1646912316CoycyRavMEaWX1NEsqJHQa.jpg

Pobierz
  • 14
via Android
  • 0
@wycz wiem że trzeba zaglądać w zakamarki i pod uszczelki. Tylko rzuciło mi się w oczy to jak wygląda komora silnika w porównaniu do reszty samochodu. Widziałem z większym przebiegiem a wyglądy lepiej.
Czy tak wyglądający silnik może świadczyć o tym że samochód jest popowodziowy ? Każda śrubka w komorze silnika zardzewiała


@Ryuuk: to jest Honda a nie Renault. W Renault rdzy by nie było ale za to olej byś widział.
@Ryuuk: VIN: shhfn13607u004584, data pierwszej rejestracji: 09.05.2007, niemiecki numer rejestracyjny B-DP3017 (Berlin)
Wygląda typowo, że od soli ta korozja i utleniony silnik. Trzeba sprawdzić od spodu jak wygląda podłoga. Jak świeża konserwacja to omijać, bo zepewne po taniości bitumem osmarkane.
@Ryuuk jak rdza wzięła zatrzaski obudowy filtra i uchwyt na płyn hamulcowy służący do wysprzęglania to nie jest dobrze z tym samochodem. Mam samochód 10 lat starszy, który przez ostanie 8 lat przejechał 30 km(tylko na przeglądy) i od samego stania też pośniedział na aluminium, ale nie pordzewiały takie elementy jak zaczepy...
@FoxX21: @papaj_21_37: @pablo_see:
Byłem dzisiaj obejrzeć ten samochód. Zdecydowanie nie jest wart takich pieniędzy. Śladów po zalaniu nie było ale samochód długo stał w niemczech niejeżdżony. Uszczelki sparciałe i odstające, miejscami nawet zielone, brud pod nimi, w szczelinach tak samo, takie kurzo-błotko wszędzie. Przedni zderzak delikatnie uszkodzony i akwarium w jednym halogenie. Nawet tutaj skurzone stało widać nikt nie był oglądać. Szyba mocno porysowana od wycieraczek. Blenda na klapie
@Ryuuk z tym wyświetlaczem to typowa przypadłość i tak są to zimne luty, na YT czy civic forum masz instrukcje jak to się naprawia. Zielony brud pod uszczelkami czy błoto w szczelinach to m.in. odznaka zalania :)