Wpis z mikrobloga

Sankcje na Polskę szybciej nakładają niż na Rosję xDDDDD


@Ekspert_z_NASA: akurat Polsce to już grożą od miesięcy, jakoś po tym jak pis się zabrał za sądy, także tego
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: czy w związku z napływem Ukraińców, oraz pięknego zaangażowania ludzi zaczęło być u nas respektowane prawo, konstytucją oraz zaprzestano niszczenia sądownictwa?
możliwe, ze coś przegapiłem
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA aha, czyli przyjmowanie i pomoc uchodźcom, która głównie ma miejsce dzięki obywatelom kraju, a nie jego politykom, kasuje wszelkie przewinienia władzy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak rosja nie taka głupia, że chce robić korytarze tylko do siebie.
  • Odpowiedz
@pat1ryk: > 1. TSUE wydaje wyrok o wyższości prawa europejskiego nad konstytucjami państw członkowskich. Na podstawie swojego widzimisię. Bez żadnych podstaw traktatowych

TSUE stoi (a o tym już unijne traktaty mówią wprost) na straży niezawisłości sądownictwa oraz prawa obywatela do obrony przed sądem. Kwestionując reformy forsowane przez polski rząd, KE zarzuca mu właśnie naruszenie tych – KONSTYTUCYJNYCH zasad. Nie – jak argumentują władze w Warszawie – jakichś wyimaginowanych przepisów.
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: Bo Polska jest mistrzem w frajerstwie. Żadnej lekcji z historii nie wyciągnęliśmy. Wszyscy biznesy na tej wojnie porobią, tylko Polska zostanie z garbem w postaci milionów uchodźców na utrzymaniu. Europa od tego już ręce umyła. Wyrazy uznania tylko płyną... a te wyrazy uznani to sobie możemy w dupę wsadzić.
  • Odpowiedz
@Ekspert_z_NASA: Wole 4 lata #!$%@? ziemniaki a dzisiaj ocalić dwójkę dzieci, niż żyć w bogactwie z myślą, ze dla własnej wygody pozwoliłem na smierć człowieka. Będzie kryzys wynikający z wielu czynników, w tym z napływu ludności, czy ty na to #!$%@? czekasz? Po co każesz mi na to czekac?
  • Odpowiedz
@zenon_z_chorzowa1: Ty w ogóle nie rozumiesz o co chodzi ani mi ani w ogóle o co chodzi i co nas czeka.
Skoro nazywasz mnie ,,chłopczykiem'' to zapewne sam jesteś dorosłym mężczyzną.
To niech dorosły mężczyzna odpowie mi na proste pytanie. Co my zrobimy z kilkoma milionami ludzi? Gdzie oni będą mieszkać? Gdzie będą pracować? Kto ich będzie leczył, uczył? I za co?
Odpowiedz mi na pytanie, co my zrobimy z
  • Odpowiedz