Wpis z mikrobloga

Kurla, szukanie domu to jakas katastrofa.

Pojawia sie ogloszenie #stargard

"Dom w spokojnej okolicy Stargard"


W ogloszeniu padaja sfomuowania:

Budynek mieszkalny jednorodzinny wybudowany w technologii tradycyjnej.

Działka zagospodarowana, teren działki ogrodzony.


Oto ten D O M, BUDYNEK J E D N O R O D Z I N N Y

nie wiem co gorsze czy fliperzy czy ci co tak klamia w ogloszeniach. od roku szukam domu dla tesciowej i jest jakas tragedia xD Moze ktos ma jakis dom na sprzedaz okolice Szczecin, Stargard, Maszewo, Goleniow, Lubczyna do 500k? bez kredytu, platnosc od razu :D

#szczecin #goleniow #nieruchomosci #kupie
dorotka-wu - Kurla, szukanie domu to jakas katastrofa. 

Pojawia sie ogloszenie #st...

źródło: comment_1646907721l5WAMW23kyTkFnoYjy0zbD.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bakys: kumpel sądził się z jakimś Łukaszem od nieruchomości bo nie chciał zwrócić kasy chociaż powinien i typ przegrał w sądzie, ciekawe czy to ten sam :D

@dorotka-wu: może tam mieszka jedna duża rodzina, np z 15 osób xd
  • Odpowiedz
@Bakys: ogólnie bonus to dno, jak szukałem mieszkania i znalazłem całkiem fajne, to chcieli mnie w----ć w mieszkanie z komornikiem xD
nic o tym nie powiedzieli, dopiero gdy dostałem numer księgi wieczystej i samemu sprawdziłem to od raz uwycofałem kaucję i powiedziałem, żeby na bambus spadali
  • Odpowiedz
@Bakys: potwierdzam, najgorsze biuro nieruchomości ever. Walą w ciula aż piszczy, jak ktoś zabardzo nie ogarnia tematu i zdaje się na ich radę to wycyckaja w białych rękawiczkach.
  • Odpowiedz
  • 0
@Paweluch Dobrze wiedzieć fakt już nie potrzebuje ale mam ich na Facebooku i zawsze posty uśmiechniętych klientów i udanych transakcji
  • Odpowiedz