Wpis z mikrobloga

@justanotherdude: A ty z Radomia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siema pochodzę z Zwolenia.
Tam to już całkiem chyba groszowe wypłaty płaca.
Ojciec skończył pracować za granica, 30lat doświadczenia w spawaniu wszystkimi metodami, odłożył kasę ale chciał sobie z nudów coś dorobić.
Ale takich nie chcą, bo się za dużo cenią.
Dużo cenić się w dzisiejszych czasach to według nich 5k ( ͡° ͜ʖ ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknes17: Jaki ten świat/wykop mały( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jestem z Radomia kolego. Co do wyjazdów to nie tyle, że nie chce, bo do Niemiec jeżdżę sezonowo do pracy od lat ale mam już tu rodzinę i ewentualna praca za granicą na cały etat, nie wchodzi raczej w grę. Przyznam, że jeśli Twojemu tacie z takim doświadczeniem, nie chcą dać 5k to aż dziwi, choć może to
@justanotherdude: No tam raczej w większości branży nie ma żadnej perspektywy, dlatego pojechałem za granice jako 20latek i w wieku 23lat kupiłem już własne mieszkanie za gotówkę w Wrocławiu. Ale i tak nie chce mi się pracować nawet za 35-40zl w Wrocławiu skoro masz #!$%@? za ta stawkę jak robot ¯_(ツ)_/¯

@speedygonzales1: Wchodzisz na grupkę ma fb, dzwonisz za ogłoszeniem i jedziesz. Co tutaj mam ci więcej wyjaśnić?
@Siateczkasrodplazmatyczna: Na własny rachunek tez ciężko w takiej branży cokolwiek robić. Ojciec ma stara stodole przerobiona na hale, w #!$%@? pieniędzy ale co ma robić jak nie ma zleceń w takim gownoregionie? Spawać płoty czy balustrady? Przecież to robią na #!$%@? się mietki za flaszkę tam ¯_(ツ)_/¯