Wpis z mikrobloga

@PowrotnikPolska: jestem na tej grupie. O ile sam siebie uważam za kiepsko wykształconego ekonomicznie to ludzie, którzy tam siedzą to są w większości tacy ignoranci, że trudno uwierzyć, że ktoś tak durny dorobił się uczciwie takich pieniędzy :|
  • Odpowiedz
O ile sam siebie uważam za kiepsko wykształconego ekonomicznie to ludzie, którzy tam siedzą to są w większości tacy ignoranci, że trudno uwierzyć


@PanBulibu: to dlatego, że połowa użytkowników na takich grupach to trolle
  • Odpowiedz
może kredyt będzie spłacany z oficjalnych opodatkowanych dochodów, od których wyliczana jest zdolność, a reszta wydatków głównie z pracy na czarno.


@NieRozumiemIronii: xD miruś bo cała polska #!$%@? 1,5 etatu na czarno.

najbardziej to mnie bawią gwiazdy które wyciągają od pracodawców zawyżone zaświadczenia o zarobkach żeby zwiększyć sobie zdolność.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eltanol3000: w januszexach ciągle stosowany jest układ: minimalna na UoP, a reszta pod stołem - nierzadko 250h w miesiącu, z czego większość nieopodatkowana. I nie piszę o jakichś kozich wólkach tylko o Warszawie 2022.
Na jednoosobowej działalności przy B2C wystawianie tylko części FV, a reszta rozliczenie w gotówce też nie należy do rzadkości. O ile ktoś w ogóle ma działalność zarejestrowaną, bo przy mikroskali i dorabianiu 1-2k miesięcznie do etatu raczej
  • Odpowiedz