Wpis z mikrobloga

Nowe standardy są dobre. Właściwe dla nadawcy publicznego. Rozmawia się z różnymi ludźmi, z różnych środowisk. Wiem, wiem. Tobie marzy się TVP na wzór TVPiS. Na wizji mogą być tylko pasujący do ideologii i programu Partii. W TVP jest rozmowa np. z drag queen, ludźmi Konfederacji, ludźmi Koalicji Obywatelskiej, czy z kardynałem Nyczem (była dzisiaj). Mi pasuje. Nie każdą rozmowę trzeba koniecznie oglądać.
  • Odpowiedz
  • 26
@WykopX jakiejś uposledzonej symboliki używasz, nie ma takiego czegoś ja tvpis i tvpo, jest tvp z której pis za swoich rządów zrobił szmate propagandową i telewizja publiczna, która od tego roku porusza wszystkie tematy również dotyczące odchyleń - jest trochę fanatyków religijnych, trochę lgbt, różne ideologię, dla różnych ludzi, którzy mają równe prawa w wolnym kraju.
Jak widzę wpisy typu tvpo czy kotłownia to są dwie opcje, ale op jest głupkowaty, albo
  • Odpowiedz
@FrasierCrane

nie, promowanie degeneratów i chorób psychicznych nie jest misją TVP


Dokładnie - miejsce chłopa co się przebrał w sukienkę, każe się do siebie zwracać per ojcze mimo, że nie ma dzieci i twierdzi że jest przedstawicielem Boga na ziemi którego to ciało pożera regularnie w kanibalistycznym rytuale mającym zapewnić nieśmiertelność jest w Choroszczy (i to na stałe) a nie w programie telewizji publicznej.
  • Odpowiedz
  • 4
@wortor nie bądź taki smutny. Jezuska też dzisiaj pokazali :*


Nie wierzę w tego Twojego jezuska, jak chcesz oglądać jezuska, mykaj do najbliższego kościoła, włącz Radio Maryja na full max, do tego TV Trwam na tablecie i lecisz, na pewno bozia cię za to weźmie w chmurki.

@zenon_z_chorzowa1: ale napisał Ci prawdę. Nawet tego nie przemyślałeś, wybrałeś cenzurowanie jak za pisowcow.


Jakbym wybrał cenzurowanie jak za pisowców, to bym usunął komentarz,
  • Odpowiedz
nie, promowanie degeneratów i chorób psychicznych nie jest misją TVP i nie próbuj mnie gamoniu nazywać pisowcem


@FrasierCrane: Piszesz jak pisior, ale pewnie jesteś jeszcze gorszym rakiem na tkance społeczeństwa.
Rakiem antywolnościowym, antydemokratycznym.

Rak to rak.
  • Odpowiedz
@WykopX: ale co w tym dziwnego, że w lokalnej telewizji jest jakaś ekscentryczna osoba przedmiotem wywiadu?

Czego oczekujesz po telewizji publicznej?
  • Odpowiedz