Wpis z mikrobloga

@krajzega to zupełnie inna kwestia, tutaj mówimy o porównaniu sankcji które mają pośrednio zmusić władze kraju do zaprzestania mordowania ludzi do jakiejś kontroli umysłów i zachowań ludzi typu NWO. Chciałem tylko pokazać, że takie porównanie jest za daleko posunięte. To czy powinno się karać obywateli za działania rządów to inna kwestia i bardziej złożona, nie mam tutaj silnego zdania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piotr_cx: ale ma rację.


Aktualnie trwa odpowiedzialność zbiorowa - czyjś rząd nawalił to dostaje się całej reszcie społeczeństwa i wszystkim społeczeństwom, które z nimi prowadzą handel. A, że jest gospodarka globalna to oberwało się realnie mówiąc praktycznie każdemu.

@tbhilt: raczej nie jest to przypadek. Kolejny po wirusie kryzys służący w realizacji Agenda 2030 / Wielkiego Resetu przez WEF.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@teddybear69: powód jakim się uzasadnia zdalne wyłączenie aut jest drugorzędny (tym bardziej, że przecież te auta nie biorą udziału w inwazji). Liczy się sam fakt takiej możliwości. Prędzej czy później ktoś tego nadużyje. Wątpię aby Elon to zrobił. Pokaże w ten sposób, że posiadacz jego produktu jest narażony na takie coś. Kto by chciał posiadać auto, które może zawieść w krytycznej (albo i codzienniej) sytuacji, bo ktoś tam gdzieś kliknął guzik
@szpongiel: Ja nie wiem co to jest Agenda 2030 czy Wielki Reset przez WEF.

Ja widzę zwykły skumulowany, dotkliwy ekonomiczny atak na ludzi mieszkających w Federacji Rosyjskej. Jakoś jak NATO bombardowało Serbię i oderwało od niej Kosowo to było ok i nie widziałem żadnych protestów. Hipokryzja pełną parą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tbhilt: większość nie wie i dlatego jesteśmy już jedną nogą w globalnym korpogułagu rodem z blackmirror.

Atak jest na zwykłych ludzi, ale służy przede wszystkim znormalizowaniu tego typu metod (zobacz, że społeczeństwo zachodnie to popiera, tak samo jak w dużej mierze popierało odbieranie praw na podstawie "zielonych certyfikatów") oraz głównie ma na celu zapoczątkowane przy pomocy pandemii: wzrost cen energii i paliw, wzrost inflacji, dalszą niestabilność łańcucha dostaw i uniemożliwianie sprzeciwu