Wpis z mikrobloga

Nadal bawię się z nowo kupionym BMW. Zapomniałem pokazać wam, jak wyglądał filtr powietrza xD. Boje się co zobaczę w sobotę, gdy będę zmieniał olej, zarzuce płukankę, a co mi tam.
Po wymianie przepustnicy auto odskało moc, ale nie w pełnych zakresach. Dół ma jeszcze braki, obie przepływki oryginał, niestety różniące się numerami więc czeka mnie adaptacja. Może to i lepiej wyrzucę EGR od razu.

Dziś kupiłem sporo gratów mianowicie kratkę środkową koszt 20zl + oryginalna gałka zmiany biegów 20zl + 60zl panel z grzanymi fotelami, el. Roletą i nagłośnieniem Harman. Grzanie dupska i roletę pewnie będę zakładał a przycisk nagłośnienia może zastapie gniazdem ładowania typu USB C z BMW G11

Kupiłem dwa szpreje do skóry naturalnej, bo fotel pasażera wygląda jakby ktoś go zjadł i zwrócił. Paskudnie to wygląda. W planach jest zakup jakiś grzanych sportów, najlepiej szarych bo takie mam wnętrze, ale jak będzie to się okaże.
#e46 #e46gruz #bmw #samochody #mechanikasamochodowa
Pobierz RwandyjskiFront - Nadal bawię się z nowo kupionym BMW. Zapomniałem pokazać wam, jak w...
źródło: comment_1646860121XLUQpqcnwRfO15F0GWpoH8.jpg
  • 10
@RwandyjskiFront: Mi jeden głośnik przy pewnych basach trzeszczał, zainteresowałem się tematem wymiany na ori używany HiFi albo HK... jednak one są 2 omowe i 3 omowe więc się zastanów ( ͡° ͜ʖ ͡°)