Wpis z mikrobloga

W ogromnym skrócie, jestem casualem ale mimo to chcę przejść tą grę, dlatego wybrałem maga, ale że kompletnie się nie znam na grach od FromSoftware to proszę o pomoc, w co mam rozdawać statystyki. Wszystko w inta ? czy może jeszcze w coś innego?
#eldenring
  • 7
@mikorys: w sumie mag nie jest najlepszym wyborem dla casuala
zasadniczo mag potrzebuje inta zeby w ogole moc castowac spelle, jest to tez glowne zrodlo dpsow, to taki ekwiwalent sily/dexa dla melaka
mind pozwala castowac wiecej spelli i tez jest dosyc wazny - mozesz traktowac to jako zamiennik staminy
hp to wiadomo, wypadaloby troche wpakowac zeby nie ginac na hita

soft capty dla vig, mind i int kolejno to 40/60, 50/60
@synbozy777: Dzięki za pomoc. A co do maga to chyba jednak go wolę, Tree Sentinela nie mogłem pokonać wojownikiem mimo, że zginąłem ponad 100 razy (tak liczę sb śmierci), natomiast magiem udało mi się za 4 razem. ¯\_(ツ)_/¯
@mikorys: mag to slaby pomysl na poczatek i powie ci to kazdy. pozniej bedziesz dostawal takie bencki ze glowa cie rozboli to raz. dwa ze to nie nauczy cie nic, mag to jest taka gimmickowa klasa w soulsach, nie nadaje sie dla poczatkowych graczy. tak samo nie wiem ale trzeba troche byc naprawde jakims noobem aby brac sie za sentiela i ginac 100razy. nie przyszlo ci do glowy ze mozesz go
@hekktik: Po prostu znajomy mi tak poradził że, pierwszy boss to test jak boss w DS3 i że jak go nie pokonam to nie mam co grać bo potem będzie jeszcze trudniej, no także tak się męczyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mikorys:
Jak chcesz mieć łatwiej to w Limgrave na takich bagnach na wschodzie jest boss na łódce. Łatwo go pokonać, a dropi prochy szkieletów-wojowników, które są o wiele lepsze od wilków, które dostajesz na start. Skutecznie zbierają aggro i po śmierci się odradzają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mikorys: czysty astrolog to lecisz Meteorite Staff (skaluje się S po INT) i Rock Sling spell, ładujesz Int + Mind i kościeje przezywasz do tankowania. Nie wiedząc o tym będziesz się męczył, a z tym jesteś turbo OP, potem jest jeszcze łatwiej z odpowiednim spellem i potionem ale to już sobie sam odpowiesz czy chcesz na tak łatwym poziomie grać. Jako dla casuala wystarczy Ci do 60lvl w zupełności to co