Wpis z mikrobloga

Przeprowadziłam się z moim modemem upc i miał przyjść technik go podłączyć ale niestety mnie wystawił. xD Sama podłączyłam go do kabla, który tu jest bo wcześniej też był internet upc pod tym adresem. Na razie od 20 min się instaluje. Ktoś wie czy to się może udać i jeszcze zadziała?
#upc #internet #modem
  • 9
@Tatiagla: Dowiedziałam się, że ktoś inny ma internet upc na tym adresie o czym właścicielka nie wiedziała, pewnie Ci poprzedni wynajmujący. I tym sposobem ja już nie mogę przenieść swojego. Pan mi powiedział, że ta osoba go cały czas opłaca ale nie może mi dać do niej kontaktu.
@Maqe: musisz cisnąć. Jeśli masz całe mieszkanie dla siebie to wykaz ten absurd sytuacji. Myślę że będziesz musiała się udać do punktu UPC i zrobić raban.
Powiedz że mają albo ciebie podłączyć albo poprowadzić drugi kabel lub światłowód i tyle.
Ja tak walczę z Orange przy przeniesieniu i 3x zaproponowali mi mobilny internet a nie światłowód, ale jak zacząłem konsultantów #!$%@?ć że sąsiedzi naokoło mają światłowodowy Orange, a ja nie mam