Wpis z mikrobloga

  • 4
O jeszcze God od war mam do dokończenia oraz trzeba w końcu ograć horizon zero dawn.

Jak macie możliwość i siedzicie sobie wygodnie w waszych super gaming roomach to nie zrozumiecie mojej sytuacji gdzie większość życia spędzam w hotelach czy pensjonatach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak macie możliwość i siedzicie sobie wygodnie w waszych super gaming roomach to nie zrozumiecie mojej sytuacji gdzie większość życia spędzam w hotelach czy pensjonatach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darknes17: Skończ z prostytucją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj znać za jakiś czas czy zadowolony jesteś
  • Odpowiedz
  • 3
@Karyp: No właśnie ani trochę mnie nie jara Windows bez żadnego launchera na takich sprzętach.
Pozostaje na steam os, tymbardziej ze prawie nikt jeszcze nie ma konsoli a już tyle rzeczy na yt ludzie pokazują jak uruchomić na linuxie.
Widzę przyszłość moderska dla tej maszynki
  • Odpowiedz
  • 1
@acht: @PhobosX: mam rezerwacje na after Q3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odkupiłem na rynku, nie mam zamiaru czekać do 2023 skoro ludzie z 16 lipca tamtego roku maja status after Q3 to ja który się dowiedział o konsoli w tym roku będę miał najwcześniej za rok
  • Odpowiedz
  • 0
@PhobosX: Sprawdź ceny u siebie. Aktualnie to mało co zostało do kupienia z 4 sztuki w całej Polsce po kosmicznych cenach.
Ja odkupiłem za 3k wiec jakieś 180€ więcej mi wyszło niż u steam.
  • Odpowiedz