Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: noo dokładnie polaczki, uczyć się języka waszych ukraińskich panów XDD
jak ktoś coś ode mnie chce i nie umie się porozumieć to niech #!$%@?, hindusów coraz więcej u nas, też podrzuć jakiś słowniczek, to się z przyjemnością pouczymy
  • Odpowiedz
@the_mondel_2 "angielski to język światowy. Jak mi powie Ukrainiec po angielsku, to mu odpowiem po angielsku. Jak zagraniczny turysta mnie zaczepi po włosku, to albo niech mówi po angielsku, albo niech tłumaczy sobie włoski na polski w translatorze. Jak pojedziesz do Niemiec i zaczniesz mówić po polsku, to uważasz, że Niemiec ci odpowie po Polsku?"

Niemcy to nawet po angielsku nie chcą gadać tylko masz znać niemiecki i już. To samo francuzi.
  • Odpowiedz
#!$%@? żarty żartami ale niedługo naprawdę Polak będzie obywatelem drugiej kategorii w swoim kraju xD Ja się #!$%@? mam ukraińskiego uczyć xD
  • Odpowiedz
Już się nie zesrajcie. Oni też się uczą podstawowych polskich zwrotów a tutaj widzę wielkie poruszenie elitarnych wykopków że zła kolejność :D

Co za debile
  • Odpowiedz
@Franek_z_fabryki_firanek: Piszesz idiotyczny komentarz do głupiego słowniczka. Co on wnosi? Polski portal to i słowniczek dla Polaków, którzy w przeciwieństwie do ciebie nie nacjonalizują każdego kto przekroczył granice w #!$%@? przed wojną. A jak sie poczuwasz do edukowania to wydrukuj ulotki ze słowniczkiem dla nich i rozdawaj na dworcu. Masakra (,)
  • Odpowiedz