Wpis z mikrobloga

@MilionoweMultikonto: Dobór naturalny działa dobrze m.i.n dzięki braku służby zdrowia ( ͡º ͜ʖ͡º) Im bardziej cywilizowane społeczeństwo tym słabsze jednostki m.i.n dzięki postępowi społecznemu, medycynie etc. mają większą szanse na przetrwanie, bo prawo dżungli jest tu bardzo ograniczone.

Prędzej czy później dotknie to też gałęzi ruchable. Już teraz w niektórych krajach jest seks refundowany dla słabych osobników mający z tym trudności.
A niedługo zaczniemy oszukiwać
  • Odpowiedz
@rosikk1: 20-30 lat, zarabiający ponad 100k$, bez żony? No faktycznie, szokujące, że w takim zakresie wiekowym nie ma więcej osób spełniających te kryteria xD Wbij tam połowę tych zarobków (czyli standard poza dużymi miastami) i będzie jakieś 15%
  • Odpowiedz
@rosikk1: ale które konkretnie? Bo tak jestem na tych apkach randkowych od półtora miesiąca, na wykopie się naczytałem, że mniej niż 8/10 to już "over dla chłopa" (a więcej niż 6 bym sobie nie dał), że same roszczeniowe księżniczki... I nie powiem, kilka się trafiło takich co to ewidentnie są tam tylko dla uwagi i odpisują pojedynczymi słowami, ale ogólnie to idzie znacznie lepiej niż sobie wyobrażałem (i gorzej niż
  • Odpowiedz