Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Super jest quest 2, nie spodziewałem się nawet, że taka frajda z gry będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam half life alyx, boneworks i twd. Jakie gierki możecie mi jeszcze polecieć? Kategoria dowolna, jedynie chodzi mi o wysoki poziom interakcji bo w hl nawet pod klapę w toy toyu zaglądałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oculus #quest2 #vr
  • 14
  • Odpowiedz
Grałem w Job Simulator, gierka dobra jako lodołamacz przy pierwszym kontakcie z goglami. Dla mnie była zwyczajnie nudna, być może dlatego, że byłem już przyzwyczajony do niemalże chorej (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) interakcji z dosłownie wszystkim, tak jak miało to miejsce w Alyx i Boneworks. JS dobre do pokazania znajomym lub do zagrania na jakimś wyjeździe. Ale jeżeli chcesz poczuć jak to jest być w warsztacie lub odwalać papierkową robotę w
  • Odpowiedz
A jeżeli szukasz dreszczyku polecam Dreadhalls, po raz pierwszy w życiu kitrałem się w kącie z dobre 4 minuty, jak jakiś cień mnie próbował zeżreć :D. SPC: Labrat również dobry straszak, jest nawet za darmo na Steam, także co szkodzi spróbować. Seria The Wizards oraz Blade and Sorcery też powinny znaleźć się na liście must-play.
  • Odpowiedz
@SamodzielnyKaktus: jest też kilka polskich gier, np. seria The Wizards (całkiem niezłe oceny) czy Warhhammer Age of Sigmar (nienajgorsze oceny ale imo trochę niezasłużenie bo gra całkiem niezła, chociaż pracują nad polepszeniem systemu walki, więc można się wstrzymać z 2-3 miesiące, może wydadzą jakiegoś patcha).
Do tego z polskich gier oczywiście klasyk Superhot VR albo Elven Assasin (coop)
  • Odpowiedz