Wpis z mikrobloga

Byłem dziś gościnnie odwiedzić znajomych w Media Markt. Mieli wystawioną OUYA :E Ogólnie grało się przyjemnie ale nie które gry masakrycznie ścinały i były nie grywalne(Tegra 3), grałem tylko w te co były zainstalowane i czasami pad reagował z ogromnym opóźnieniem i brakiem precyzji ale po 30s juz było normalnie. Jak na konsole za 450zł dawało radę.

Pobawiłem się trochę SGN3, Galaxy Gear, S4, Lumia 625, Lumia 925 i jakimiś iPad'ami. Note 3 bardzo fajny telefon, troche za drogi i mi by zbytnio nie przypasował ponieważ jest za duży i trzymają jedną ręką nie moge paska notyfikacji sięgnać :E

SGS4 plastik is fantastic(gorzej niz S3) i sie przycinal w menu :oczy: dobrze się go trzymało w dłoni.

Lumia na obydwóch telefonach system chodził podobnie. System mało intuicyjny i często była mała ilość FPS(ale nie przycinał się) podczas robienia jakich akcji więc nie wiem dlaczego ludzie porównują go do iOS. W dodatku bardzo zamkniety system i malo opcji co mi się nie podoba.

iPad fajny nawet, bardzo płynny ale też zamkniety system, nie za dużo opcji no i przede wszystkim cena odstrasza.

#ouya #technologia #android #windowsphone beka z #bojowkawindowsphone #samsung #konsole
maxver - Byłem dziś gościnnie odwiedzić znajomych w Media Markt. Mieli wystawioną OUY...

źródło: comment_rxHteUz7GnI0KGn3zSWSRvShFUAYUnWG.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach