Wpis z mikrobloga

Byłem dziś gościnnie odwiedzić znajomych w Media Markt. Mieli wystawioną OUYA :E Ogólnie grało się przyjemnie ale nie które gry masakrycznie ścinały i były nie grywalne(Tegra 3), grałem tylko w te co były zainstalowane i czasami pad reagował z ogromnym opóźnieniem i brakiem precyzji ale po 30s juz było normalnie. Jak na konsole za 450zł dawało radę.

Pobawiłem się trochę SGN3, Galaxy Gear, S4, Lumia 625, Lumia 925 i jakimiś iPad'ami. Note 3 bardzo fajny telefon, troche za drogi i mi by zbytnio nie przypasował ponieważ jest za duży i trzymają jedną ręką nie moge paska notyfikacji sięgnać :E

SGS4 plastik is fantastic(gorzej niz S3) i sie przycinal w menu :oczy: dobrze się go trzymało w dłoni.

Lumia na obydwóch telefonach system chodził podobnie. System mało intuicyjny i często była mała ilość FPS(ale nie przycinał się) podczas robienia jakich akcji więc nie wiem dlaczego ludzie porównują go do iOS. W dodatku bardzo zamkniety system i malo opcji co mi się nie podoba.

iPad fajny nawet, bardzo płynny ale też zamkniety system, nie za dużo opcji no i przede wszystkim cena odstrasza.

#ouya #technologia #android #windowsphone beka z #bojowkawindowsphone #samsung #konsole
Pobierz
źródło: comment_rxHteUz7GnI0KGn3zSWSRvShFUAYUnWG.jpg
  • 22
@krisip: Cóż może to kwestia przyzwyczajenia. Szczególnie że miałem z nim styczność kilka minut gdyż to był telefon na wystawie. @Grzesio87: Możliwe, był to telefon na wystawie także zapewne było pierdyliar aplikacji uruchomionych. Nawet na 925. Ale to chyba system sam powinien wyrzucić aplikacje które dawno nie były używane aby poprawić płynność działania.