Wpis z mikrobloga

@vulfpeck: takie myślenie jest dosyć wygodne, niestety i PiS i otoczenie Bosaka zrobiły z idei prawicowych to co skraje ruchy lewicowe z obrony ruchu robotniczego.. denerwuje minie więc poza ich działaniami, wiązania ich z klasycznym prawicowym myśleniem. A może to ja już gdzieś myślę czysto ideowo dla mnie prawica to myślenie Inki - że trzeba zachować sie tak jak należy.. może na te czasy nawet to jest za dużo dla naszych
@vulfpeck: Budapeszt zapowiada, a sankcje blokują Niemcy xD
Tak samo było ze swift, Niemcy blokowali a na wykopku wszędzie Orban. Jak tylko Berlin odpuścił to jakoś Węgry nie były problemem. Upośledzone wykopki nie rozumieją, że Orban się nie wychyla, małpuje tylko Berlin w ich postawie, ale sam nic nie będzie blokować bez pleców w postaci Niemiec. Ale oczywiście jest idealnym chlopcem do bicia, bo przecież jak można światły zachód krytykować.
@etxeberia: niby czemu? Polska potężna, tylko przy potężnej matuszce Rosji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ropy od dawna nie importujemy, od rosyjskiego gazu bedziemy za chwilę odchodzcić, te pare miesięcy nas nie pogrąży, ale wiem że energetyczne uzależnienie od Rosji brzmi fajnie xd