Wpis z mikrobloga

no z tą małą różnicą że oni najczęściej pozostawili majątki i #!$%@? z kraju ogarniętego wojną. Piękny ból dupy.


@dmde: nie ból dupy tylko obiektywizm i pokazanie, że trochę zaczyna się to robić przesadą. Pilne operacje zagrażające życiu - tak. Konsultacje lekarskie, na które Polak normalnie musi czekać miesiącami - no nie.

Strzelam, że to prywatna inicjatywa i to oni będą ponosić koszty, a nie my jako podatnicy


@Rezurekted: też
Dalej teleporady i czekanie na specjalistę po kilka miesięcy? XD


@Krupier: Na specjaliste czekam dosc krotko (ZHDK) po #!$%@? do POZ nie chodze i teleorad nie potrzebuje. No biedny ja ze wojny nie mam i kraju mi nie rozpierdzielaja. Szkoda tez ze mi w kraju cywili nie zabijaja. Mialbym wtedy szybciej lekarza u sasiada. Deal zycia.

Ludzie skad sie tacy debile biora? (jesli dobrze zrozumialem XD to tez sie dziwisz a
@dmde: dramat jak u nas ludzi dupa boli. Sam nie należałem do miłośników Ukrainy ale rozumiem jaką Ci ludzie tragedię przeżywają a bolaki mają ból dupy bo ukrainskiego gówniaka do klubu sportowego za darmo na treningi zapiszą albo przebadają się u lekarza za darmo. Ja bym się z nimi na te gratisy nie zamienił
Na specjaliste czekam dosc krotko (ZHDK) po #!$%@? do POZ nie chodze i teleorad nie potrzebuje. No biedny ja ze wojny nie mam i kraju mi nie rozpierdzielaja. Szkoda tez ze mi w kraju cywili nie zabijaja. Mialbym wtedy szybciej lekarza u sasiada. Deal zycia.

Ludzie skad sie tacy debile biora? (jesli dobrze zrozumialem XD to tez sie dziwisz a nie popierasz)


@gorzki99: nie każdy ma ZHDK.

No biedny ty bo
@Krupier: zamieniłbyś się z nimi? oni tracą tam domy, majątki i bliskich. Jak znasz polską służbę zdrowia to wiesz jaka ona jest, więc nie wiem czego im zazdrościć jak i tak każdy sperdala prywatnie jak chory
No biedny ty bo zaczynasz być obywatelem drugiej kategorii. Pomagajmy, ale z głową.


@Krupier: Zasmuce Cie. Biedny to ja nie jestem. Fakt ze jestem dymany przez ten rzad (i spoleczenstwo) na kazdym kroku. Ale 2 sprawy:

1- wole jak ukradziona mi kasa idzie na uchodzcow wojennych niz dzesike i sebusia z lawki pod blokiem

2- mimo ze jestem dymany to niechcialbym sie jednak zamieniac 1:1 z tymi uchodzcami zeby szybciej do
zamieniłbyś się z nimi?


@xxxmen: darujmy sobie emocjonalne argumenty.

oni tracą tam domy, majątki i bliskich


@xxxmen: no wiem. I sam pomogłem ile mogłem.

Jak znasz polską służbę zdrowia to wiesz jaka ona jest, więc nie wiem czego im zazdrościć jak i tak każdy sperdala prywatnie jak chory


@xxxmen: jaka by nie była to obiektywnie patrząc nie jest taka zła i straszna jak się ją czasem próbuje przedstawiać. Ale
@Krupier: No i zajebiscie. Między 15 a 19 czyli w godzinach w których już większość poradni nie funkcjonuje a lekarze zakończą swoja prace etatową na oddziałach. Leczą Polaków w godzinach pracy a poza godzinami pracy udzielają porad Ukraincom. Szczytna idea która należy popierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)